Genel Şişli Okmeydanı Köpek Kuaförü ve Yıkama
Şişli Okmeydanı Köpek Kuaförü ve Yıkama

Şişli Okmeydanı Köpek Kuaförü ve Yıkama

Şişli Okmeydanı Köpek Kuaförü ve Yıkama

Köpek dostlarımızın bakımı çok zor olamamakla birlikte bilinçsiz yapılan bakımlar köpekler üzerinde olumsuz sonuçlar doğurabilmek de, bakım sadece mamasını vermek, onu gezdirmek ya da beraber vakit geçirmek değildir. Belirli aralıklarla yapılması gereken rutin kontrolleri vardır. Bu kontroller için uzman bir yerden yardım almak köpeğimiz için en doğrusudur. Bu şekilde ona verdiğimiz değeri daha fazla hissedecek ve bu ortamlar sayesinde sosyalleşmeye imkan bulacaktır. Bakım yaptırmak için köpek kuaförlerinden yardım alabiliriz. Pethair.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Köpek Kuaförü Nedir?

Köpek kuaförleri bizim yerimize köpeğimize en doğru ve uygun bakımı sağlayacak olan özel merkezlerdir. Bu merkezlerde köpeklerimize ihtiyaçlarına göre hizmet verilmekte, onun rahatına uygun ortam sağlanmaktadır. Hem sağlığına kavuşan köpeklerimiz bu ortamlarda sosyalleşerek güzel vakit geçirmeleri sağlanmaktadır. Şişli Okmeydanı köpek kuaförü ve yıkama adresleri internette mevcut.

Köpek Kuaföründe Neler Yapılır?

Köpeğiniz için rahat bir ortam olarak dizayn edilen kuaförlerde bakımı için bütün her şey düşünülmüştür. Köpeğinizin temiz ve sağlıklı olması için ilk olarak bakteri ve varsa pirelerden arındırılmak için doğal şampuanlarla yıkama işlemi gerçekleştirilir. Yıkama işlemine gövdeden başlanarak en son kafasına kadar yıkanır ve temizlenir. Derisine masaj uygulayarak rahatlaması sağlanır.
Su sıcaklığı ılık olmalıdır. Yıkama işlemi sonrası tüyleri tıraş edilir ve tarama işlemi yapılır. Özel taraklarla taranarak köpeğin tamamen rahatlaması sağlanır. Tarama işlemi çok önemlidir, köpeğinizin varsa tüylerindeki topaklanma tarama yöntemiyle giderilir ve güzel bir görünüme kavuşması sağlanır. Kulak temizliği ve göz temizliği yapılır. Eğer varsa gözyaşı lekeleri giderilir. Kurutma işlemi yapılarak bakımı sonlandırılır. Köpeğiniz için en iyi bakım yöntemlerini pethair.com.tr adresinde bulabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek kuaförü seçimi en az bakımı kadar önemlidir. Yeterli hijyen ortamına sahip olmayan merkezler hem köpeğiniz hem de sizin için sağlı açısından büyük tehdit oluşturur. Başla köpeklerin tüyleri iyi temizlenmez ise bakteriler çok rahat size ve köpeğinize bulaşabilir. Merkezlerde bulunan personelin donanımları ve sertifikalı olup olmadıkları mutlaka kontrol edilmelidir. Şişli Okmeydanı köpek kuaförü ve yıkama semtinde bulunan merkezlere bakabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.