Genel Gezici Köpek Kuaförü Ondokuzmayıs
Gezici Köpek Kuaförü Ondokuzmayıs

Gezici Köpek Kuaförü Ondokuzmayıs

Gezici Köpek Kuaförü Ondokuzmayıs

Bizler İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında faaliyet gösteren bir gezici evcil hayvan kuaförüyüz. Evcil hayvan kuaförlüğü denildiğinde akla sadece tüy tıraşı gelmesin, zira evcil hayvan kuaförlüğü tüy tıraşının yanı sıra kulak içi temizliği, göz çevresi temizliği, tarama, tırnak kesimi, banyo, rötuş gibi faaliyetlerin tümünü kapsar. Bu sunmakta olduğumuz hizmetlerden hangilerini alacağı ise müşteriye kalmıştır. Gezici köpek kuaförü Ondokuzmayıs tam donanımlı, teknolojik ve hijyenik mobil aracıyla her daim hizmetinizdedir.
Sizlerin tek yapması gereken web sitemiz pethair.com.tr adresinde tıklamak, burada yer alan randevu sistemimize sizden talep ettiğimiz bilgileri girmeniz, randevunuzu onaylamanız ve böylece bizleri adresinize davet etmeniz. Bizler de aldığınız randevu üzerine ilk fırsatta adresinize dek gelerek evcil hayvan dostumuzu aracımızda misafir edeceğiz ve onun kişisel bakımı için ne gerekiyorsa aracımızda tamamını gerçekleştireceğiz. Böylelikle sizler de kıymetli zamanınızı yolda harcamak yerine bu vakti evci hayvan dostlarımıza ayırma fırsatını elde etmiş olursunuz.

Rötuş Nedir?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak biz insanların olduğu kadar evcil hayvanların da hakkıdır ve en az bizler kadar evcil hayvan dostlarımız da istenmeyen tüylerinden rahatsızlık duyarlar. Rötuş da onları bu istenmeyen tüylerinden arındırmaya yönelik bir hizmettir. Pati altları, genital bölge, kulak içleri gibi uzuvlarındaki ince tüyler canlarını yakmayacak bir şekilde arındırılır ve evcil hayvan dostlarımız daha estetik bir görünüme kavuşmuş olur. Gezici köpek kuaförü Ondokuzmayıs tüm bu faaliyetleri uzman personeliyle yapar. Aynı zamanda bu personellerimiz şefkat, merhamet ve sevgi dolu kişiliklerini her fırsatta gösterirler.

Pethair Hijyenik mi?

Pethair’ın hiçbir zaman hijyenden ve temizlikten ödün vermeyeceğinden adınız gibi emin olabilirsiniz. Bizler için sağlık her şeyden önce gelir. Bundan dolayı kullanılan tüm araç ve gereçler ultraviyole cihazlarında sterilize edilmekte ve dezenfektan spreyler uygulanmaktadır. Bu dezenfekte işlemleri yapılmadan hiçbir şekilde başka bir işlem gerçekleştirilmez.

Sakinleştirici Uygulaması Yapılıyor mu?

Anestezi veya sakinleştirici gibi uygulamaları asla bizler gerçekleştirmiyoruz. Zira anestezi uygulamaları evcil hayvan dostlarımızın sağlıkları için ciddi riskler teşkil eder. Pethair.com.tr adresimizde bu tür uygulamalardan neden kaçındığımızı ayrıntılı bir açıklama şeklinde okumanız mümkündür.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.