Genel Adalar Gezici Köpek Kuaförü
Adalar Gezici Köpek Kuaförü

Adalar Gezici Köpek Kuaförü

Adalar Gezici Köpek Kuaförü

Evcil hayvanlardan en çok kedi ve köpek dostlarımız bakıma ihtiyaç duyarlar. İnsanlar açısından düşünüldüğü vakit nasıl ki bir kadın için, hatta artık yediden yetmişe tüm insanlar için bakımlı olmak olmazsa olmaz bir ihtiyaç ise evcil hayvan dostlarımız için de aynısı hatta daha da fazlası geçerlidir. Biz insanlardan farklı olarak evcil hayvan dostlarımız terlemek için yeteri kadar uzuv sahip değildir.
Yalnızca ayaklarının altında bulunan ter bezleri haricinde herhangi bir yerlerinde terlemeye dair bir uzuvları yoktur. Hal böyle olunca da terleyerek vücutlarındaki aşırı ısıyı normal seviyeye getiremezler. Adalar Gezici köpek Kuaförü evcil hayvan dostlarımızın bu özel durumunun farkında olarak 2016 yılında onlar için kurulmuştur ve onların mutlu olabilmesi için ellerinden geleni yapmaya her daim hazırdır.

Sistem Nasıldır?

Pethair, gezici aracıyla faaliyet gösteren bir evcil hayvan kuaförlük hizmetidir. Tam donanımlı, son derece teknolojik ve mükemmel hijyene sahip gezici aracıyla randevu esasına göre hizmet verir. Randevu alındıktan sonra bizi adresinize davet edersiniz ve bizler de gelerek bu üstün kalitede hizmeti sizlere sunmaya geliriz.

Adalar Gezici Köpek Kuaförü ultraviyole cihazlarıyla kullandığı ekipmanları dezenfekte eder ve yeni işleme hazırlar. Böylelikle evcil hayvan dostlarımızın sağlıkları da tehlikeye atılmamış olur. Randevu alabilmek için Pethair.com.tr adresimizi ziyaret ederek online randevu sistemi üzerinden evcil hayvan dostlarımızın cinsini ve istediğiniz hizmetleri girip randevuyu onaylayabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim bilgilerimize de Pethair.com.tr adresinden bulabilirsiniz.

Gezici Araçta Neler Var?

Gezici aracımızda atık su tankı, evcil hayvan dostlarımız banyo esnasında üşümesin diye termosifon, kullanmış olduğumuz ekipmanları dezenfekte etmek için ultraviyole cihazı, tıraş ekipmanları, elektrik ihtiyacını karşılamak için jeneratör ve evcil hayvanlar için özel üretim kurutma makinesi bulunur. Yani gezici aracımızın tam teşekküllü bir evcil hayvan kuaföründen farksız olduğuna emin olabilirsiniz.
Kuaförlüğe Neler Dahildir?
Kuaförlük hizmeti dahilinde tarama, rötuş, tüy kesimi, göz çevresi temizliği ve kulak içi temizliği ile tırnak kesimi ve yıkama mevcuttur. Ancak kedilerin yıkanması için ek ücret talep etmekteyiz. Fakat kedilerin yıkanması doğru olmadığından dolayı bunu tavsiye etmiyoruz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.