Genel Arnavutköy Gezici Köpek Kuaförü
Arnavutköy Gezici Köpek Kuaförü

Arnavutköy Gezici Köpek Kuaförü

Arnavutköy Gezici Köpek Kuaförü

Arnavutköy’deki evcil hayvan dostlarınızı artık güvenle emanet edebileceğiniz bir evcil hayvan kuaförünüz var. Arnavutköy gezici köpek Kuaförü başta evcil hayvan kuaförlüğü olmak üzere çok sayıda hizmeti sizlere arz eder. Köpek oteli ve köpek eğitimi de bu hizmetlerden bazılarıdır. Hizmet kalitemizin sebebi olan mükemmeliyetçi anlayışımız tüm hizmetlerimiz için geçerlidir. Pethair.com.tr bizim kurumsal ve resmî web sitemiz olup firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi bu adreste bulabilirsiniz. Aynı zamanda her türlü iletişim bilgimiz de Pethair.com.tr adresinde bizlere ulaşabilmeniz için mevcuttur.

Pethair Güvenilir mi?

Pethair, evcil hayvan dostlarınıza en az sizler kadar değer verir ve onlara her daim sevgiyle, şefkatle yaklaşır. Tüm personelimiz Arnavutköy gezici köpek Kuaförü olarak deneyimli, alanında uzman profesyonellerden oluşur. Bu personelimiz de evcil hayvanlarınızı birer misafir olarak görürler ve onları mutlu edebilmek için ellerinden geleni ardına koymazlar. Ayrıca hijyen konusunda da Pethair eşsiz bir kurumdur.

Tüm ekipmanlarımızı ultraviyole cihazlarında sterilize etmeden asla evcil hayvanlarımızın işlemlerinde kullanmayız. Aynı şekilde gezici aracımızda da bu hijyen kurallarına azami özen gösterir ve dostlarımızın sağlığını riske atma potansiyeli olan her türlü şeyden itinayla kaçınırız. Aynı zamanda tüm bunları destekler nitelikte olan umuma açık müşteri yorumlarına da web sitemiz üzerinde bulunan “ne dediler” bağlantısına tıklayarak okuyabilir ve bir kez daha içinizi rahat ettirebilirsiniz.

Randevuyu Nasıl Alabilirim?

Randevu alabilmenin çok sayıda kolay yolu bulunur. Bunlardan en kullanışlıdır yukarıda belirtilmiş olan Web sitemizi ziyaret ederek buradaki online randevu sistemini kullanmaktır. Aynı zamanda yine Web sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanalları ile de bize ulaşabilir ve randevu taleplerinizin tamamını iletebilirsiniz. Bizler de memnuniyetle randevunuzu onaylar ve vermiş olduğunuz adres üzerine gezici aracımızla bu hizmeti size sunmak için belirtmiş olduğumuz tarihte yola koyuluruz.

Faaliyet Alanları Nerelerdir?

Pethair, İstanbul’da faaliyet göstermekte olan bir kurumdur. Hem Anadolu Yakası hem de Avrupa yakasında hem siz saygıdeğer müşterilerimizin hem de bizlerin misafirleri olan evcil hayvan dostlarımızın daima hizmetindeyiz. Web sitemizde bulunan harita üzerinde de faaliyet alanlarımızı inceleyebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.