Genel Avcılar Gezici Köpek Kuaförü
Avcılar Gezici Köpek Kuaförü

Avcılar Gezici Köpek Kuaförü

Avcılar Gezici Köpek Kuaförü

Gezici köpek kuaförlüğü sistemi, evcil hayvan sahibi olan kişilere zahmetsiz bir şekilde köpeklerini tıraş ettirebilme şansı veriyor. Bu sistemin en büyük taşıyıcılarından olan pethair.com.tr sitesi, kaliteli ve ekonomik biçimde köpeklerinizin tıraşını yapıyor. İstanbul’un her iki yakasında da etkili hizmetler ortaya çıkarmayı başaran firma, alanında uzman ekipleriyle birlikte hijyenik bir ortamda tıraş hizmeti veriyor. Gezici araçlarında gerekli tüm donanımlara sahip olan firma, bu alanda yetkili olarak hizmet veren en büyük firmalardan birisidir. Firmayla iletişim servisleri üzerinden irtibat kurduğunuz zaman gezici araçların adresinize gelmesini sağlayabilir ve köpeklerinizi güvenle tıraş ettirebilirsiniz.

Köpek Kuaförü Ücretleri

Evcil hayvanların tıraşları için alınan ücretler ortalama olarak 50 TL seviyelerinde olur. Bu işlemlere yıkama, bakım ya da rötuş gibi hizmetleri de dahil ederseniz ödeyeceğiniz ücret biraz daha fazla olabiliyor. Avcılar gezici köpek kuaförü olarak fark yaratan hizmetler sunmayı başaran Pet Hair, sizlere en uygun fiyat avantajını sunacaktır. Ek hizmetleri için son derece düşük ücretler alan firma, makine ve makas tıraşı için de düşük bir ücret talep ediyor. Firma tarafından adrese ulaşım işlemleri için hiçbir ek ücret talep edilmeyecektir.

Köpek Tıraşı Neden Yaptırılmalı?

Farklı cins köpeklerde tüyler kısa sürede uzama gösterebilir. Tüylerin çok uzun olması bazı sorunları da beraberinde getirebilir. Özellikle köpek tüylerinde virüs ve enfeksiyon gibi riskler olabilir. Bu bakımdan köpeklerin belirli bir tıraşını yapılmasını şarttır. Bu hizmet için pethair.com.tr sitesi ile irtibat kurduğunuz zaman gerekli tüm işlemleri yaptırabilirsiniz. Gezici araçlarında hijyeni sağlamak adına gerekli tüm donanımlara yer veren firma, oldukça steril bir ortamda köpeklerin tıraşını yapıyor. Ayrıca araçlarda bulunan atık su tankı sayesinde, yıkama işlemlerinde kullanılan sular hiçbir şekilde çevreye akıtılmıyor.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

Köpek tıraşında makas ve makine tıraşı olmak üzere iki farklı tercih bulunur. Makas tıraşı genel olarak tüylere şekil verme amaçlı tercih edilir. Makine tıraşını ise köpeklerin tüylerini belirli bir oranda kısaltmak isteyen kişiler tercih edebilir. Avcılar gezici köpek kuaförü olarak her iki tıraş şekline de hakim olan firma, beklentilerinize uygun olarak en kaliteli hizmetleri veriyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.