Genel Avrupa Yakası Gezici Köpek Kuaförü
Avrupa Yakası Gezici Köpek Kuaförü

Avrupa Yakası Gezici Köpek Kuaförü

Avrupa Yakası Gezici Köpek Kuaförü

İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasında hizmet veren pethair bu hizmetini gezici kuaför olarak destekliyor. Evcil hayvanlarınızın bakımı için zaman bulamıyor ve ya yakınınızda bir hayvan kuaförü olmamasından yakınıyorsanız pethair bu işe gezici kuaför desteği ile çözüm getiriyor. Evcil hayvanlarınızın bakımını yapmak için, derisinin ve tüylerinin sağlıklı olması için ve güzel görünmesi için ihtiyaç duyulan donanıma gezici aracında sahip olan pethair, evcil hayvanlarınıza konforlu bir kuaför hizmeti sunuyor. Verdiği hizmetleri detaylı bir şekilde web sitesi olan pethair.com.tr üzerinde yayınlıyor.

Pethair Misyonu

İstanbul’un Anadolu yakasında 2016 yılında kurulan ve hizmete başlayan pethair, evcil hayvanlarınızı kuaföre götüremediğiniz zamanlara destek olmak amacı ile ve kuaför hizmetini ayağına getirmek amacı ile kurulmuştur. Avrupa yakası gezici köpek kuaförü olarak hizmetini genişleten pethair, hijyenik bir ortamda evcil hayvanlarınıza profesyonel bir bakım sağlayarak, hayvan severlerin vakitten tasarruf etmesini ve hayvan bakım işlerini kolaylaştırması üzere çalışır.

Pethair Gezici Aracı

Pethair gezici kuaför salonunu bir karavan gibi düşünebilirsiniz. Avrupa yakası gezici köpek kuaförü hizmeti almak istediğinizde pethair.com.tr adresi üzerinden randevu alarak uygun gün ve saatinize gezici aracı talep edebiliyorsunuz. Evcil hayvanlarınız için ayağınıza gelen bu hizmet aracı içerisinde köpeğinizin sıcak su ile yıkanabilmesi için termosifon mevcuttur. İster kış ayında ister yaz ayında köpeğiniz sıcak/ılık su ile yıkanır. Köpeğiniz yıkandıktan sonra özel olarak tasarlanmış olan kurutma makinesi ile kurutularak hasta olması riskinin önüne geçilir.

Ayrıca çevreyi temiz tutmak için yıkama suyunu dışarı aktarmayan pethair bunun için atık su tankı bulunduruyor. Elektriklerin olmadığı zamanlar için köpeğinizin soğuk suyla yıkanacağını düşünmenize gerek bırakmadan her şatta elektrik sağlayan jeneratör devreye giriyor. Ayrıca hijyenik bir ortam olması için sterilizasyon makinesi bulunan aracın bir hizmet sonrasında temizliği yapılıyor. Sizden önce yıkanmış olan bir köpekten herhangi bir hastalık bulaşmasına olanak vermemek için bu yöntemi kullanan pethair tüm işlemlerin ardından tertemiz yıkanmış ve mis gibi kokan köpeğinizi, parlak tüyleri ve yenilenmiş derisi ile size teslim ediyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.