Genel Bağcılar Gezici Köpek Kuaförü
Bağcılar Gezici Köpek Kuaförü

Bağcılar Gezici Köpek Kuaförü

Bağcılar Gezici Köpek Kuaförü

Bağcılar çevresinde hizmet veren bağcılar gezici köpek kuaförü pet kuaförlük konusunda hizmet veriyor. Özel bir donanıma sahip aracıyla birlikte dolaşan pet kuaförü evcil hayvanlara yönelik hizmet veriyor. Evcil hayvanların genel bakımları ve kuaförlük ihtiyaçlarını karşılayan kuaför büyük bir itina ile işini yapıyor. Evcil hayvanını kuaföre götürmekte zorlanan kişiler için büyük bir şans olan bu hizmetler topluluğu talep eden herkes için kullanıma açıktır. İnternet sayfasından bilgi alarak hizmet talebimde bulunabilirsiniz.

Araçta Bulunan Hizmet Ve Donanımlar Nelerdir?

Gezici araçta her türlü ihtiyaç düşünülerek bir tasarım yapılmıştır. Öncelikle kuaförlük hizmetine yönelik olarak işe başlayan bağcılar gezici köpek kuaförü devamında banyo, tırnak ve pati bakımı, genel temizlik konuları, göz bakımı, kulak bakımı, parazitlerden kotuma yöntemleri gibi çok farklı amaçlara yönelik hizmet vermeye başlamıştır.
Araçta banyo için özel bir bölüm bulunur, banyodaki atık suyu biriktirmek için kirli su tankı bulunuyor. Kuaför malzemeleri olan makas, tıraş makinesi, tırnak makası ve fön makinesi bulunuyor. Kesintisiz elektrik sağlayan jeneratör ve havalandırma cihazı bulunuyor. Kullanılan malzemelerin steril olması hayvanların sağlıkları açısından büyük önem taşır. Araçtaki sterilizasyon aletinde bütün malzemeler dezenfekte edilir ve ondan sonra kullanılır. Ayrıca banyo için sıcak su her mevsim bulunur.

Siz İsteyin Hemen Gelsin

Köpeğinizin bakım zamanı geldiyse hemen talebinizi iletin ve araç kapınıza gelsin. Siz bakım için yollarda uğraşmayın o size gelsin. pethair.com.tr kuaförü köpeğinize bakım için hemen gelir. Aracında bulunan geniş hizmet ağı ile işlemlere başlar. Mis gibi tertemiz kokan köpekler için pet kuaförünüz size yardımcı olur. Bu aracın çıkış amacı evcil hayvan sahiplerine yardımcı olmak ve hayvanların sağlıklarını korumaktır.

Sağlık İçin Sık Sık Yıkanmalılar

Köpekler sağlıkları ve temizlikleri için sık sık yıkanmalıdır, ev ortamında bu işlemin tekrarlanması bir hayli zor olduğundan pethair.com.tr aracında bu hizmeti vererek kolaylık yaratıyor. Özel yıkama malzemeleri ile yıkanan ve bakım yapılan köpekler sağlıklı bir deriye ve tüylere sahip oluyorlar. Parazitlere karşı önlem alınıyor ve var olan parazitlerin yok olmaları için kovucu uygulamalar yapılıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.