Genel Bahçelievler Gezici Köpek Kuaförü
Bahçelievler Gezici Köpek Kuaförü

Bahçelievler Gezici Köpek Kuaförü

Bahçelievler Gezici Köpek Kuaförü

Çoğu hayvan sever, köpeklerinde insanlar gibi genel ihtiyaçlarından olan kuaför, tıraş ve bakım hizmetlerini yapamama, zaman ayıramama korkusundan köpek sahibi olmaktan kaçınırlar. Ancak, can dostlarınızın bakımı artık eski usul onları araçlarla petshoplara kadar taşınıp uygun olmayan ortamlarda değil Bahçelievler gezici köpek kuaförü sayesinde adresinizin olduğu yerde tamamen onlara kuaförlük hizmeti için hazırlanmış araçların içinde hijyenik koşullarda yapılıyor. Bulunduğunuz bölgede köpek dostlarınızın bakımı için hizmet veren araçlarımızdan yararlanmak için pethair.com.tr adresimizden bilgi alabilirsiniz.

Gezici Köpek Kuaför Hizmetleri

Bahçelievler gezici köpek hizmetlerinin en çok tercih edilme nedenlerinden birisi adresinize kadar gelinerek hizmet verilmesidir. Köpeklerinizin tüy yapısına ve sahiplerinin istediği şekilde tıraşa hazırlanma aşamasında öncelikle tüyleri arasında bulunan pislikler, yabancı maddeler temizlenir ve taraması yapılır. Bu tarama esnasında herhangi bir bölgesinde düğümlenme, keçeleşme varsa makasa ile önce bu bölge kesilerek canının yanması engellenmiş olur.

Daha sonra tıraş makinası ya da makas hangisi uygun ise onunla sırt ve diğer bölgeleri temizlenir, tırnak araları temizlenir, tırnakları kesilir, kulak içi ve arkası makas ile tıraşı yapılır. Göz ve kulakları temizlendikten sonra en son olarak bir Pire, kene gibi asalak hayvanlardan korumak amaçlı içerisinde ilaç bulunan şampuanlar ile banyosu yaptırılır. Bütün bu hizmet aşamasında köpeğinizi kesinlikle bayıltılmaz, bağlanmaz ve canları yanacak gibi hırpalanmadan sevgi ve şefkat ile sakinleştirilerek yapılır.

Gezici Köpek Kuaför Aracında Bulunanlar

pethair.com.tr adresinden talep edebileceğiniz gezici köpek kuaför aracımız içi oldukça ferah ve geniş olan, rahatlıkla petinizin gezebileceği hijyenik bir ortamdan oluşuyor. Oldukça şirin olan kuaför minibüsümüzün içinde iki adet tıraş masası, banyoları için küvet, her kullanımdan sonra dezenfekte edilen makas setleri, tıraş makinası, tarak, fırça, tek kullanımlık havlu, özel şampuanları, parfümleri, yine dezenfekte özel tırnak makas setleri, göz ce kulak temizliği için özel solüsyon gibi petlerinizin bakımında kullanılacak tüm malzemeler ile dizayn edilmiş ve donatılmış durumdadır.

Köpek Bakımı Hangi Aralıklarda Yaptırılmalıdır?

Ev ortamında beslediğiniz ve artık sizin evladınız durumuna gelmiş köpeklerinizin bakımı için belli zamanlara gerek yoktur. Tüylerinin uzadığını. Onları rahatsız etmeye başladığını hissettiğiniz zaman, ya da tırnakları sizinle oynarken canınızı yakmaya başladığında ve kirlendiğini koktuğunu hissettiğiniz he zaman bakımı için Bahçelievler gezici köpek kuaförü hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Ama en az yılda iki kez tekrarlanması önemlidir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.