Genel Beşiktaş Gezici Köpek Kuaförü
Beşiktaş Gezici Köpek Kuaförü

Beşiktaş Gezici Köpek Kuaförü

Beşiktaş Gezici Köpek Kuaförü

Köpeklerin herkesin kabul gördüğü şekilde insanların dostudur. Ülkemizde birçok insan bu şefkatli canlılar ile iyi bir iletişim kurarak eğitim ve bakımını üstlenmektedir. Fakat bakım ve eğitimleri sanılanın aksine çok zor olduğu için köpek sahibi kişiler konu hakkında uzman destek alma seçeneğini tercih etmekteler.

Bu an itibariyle devreye pethair.com.tr aracılığı ile köpek kuaförleri girmektedir. İnsanlar çeşitli günlük hayatında bazı dönemler için yoğunlukla karşılaşıp köpeklerini ihmal etmemek adına köpeklerini pethair aracılığı ile uzman kuaförlere teslim etmektedir. Bu alanda sektörünün öncüleri arasında gösterilen Beşiktaş gezici köpek kuaförü sadece Avrupa yakasına bağlı kalmadan tüm İstanbul şehri için en uygun seçeneklerden biri konumundadır.

Beşiktaş köpek kuaförü hizmetleri

Alanında uzman eğitmenler doğrultusunda temel prensipleri köpeklere en uygun rahatlığı sağlamak olan ve birçok köpek sahibi tarafından tercih edilen Beşiktaş gezici köpek kuaförü öncelikle teslim alınan köpeklerin boy, kilo ve vücut değerlerini ölçerek köpekleri cinslerine göre veya yakın ırklara göre ayırır. Daha sonra tüm rahatsızlık veren çevresel faktörleri engelleyen, sağlık açısından tam not almış rahat dinlenme odalarında misafir etmekle beraber köpeğinizin sağlık kontrolleri sonucunda besin kalitesi köpeğinizin ihtiyacı doğrultusunda en verimli mamalar ile beslemektedir. Tüm bu noktalar eşiğinde köpek sahipleri gözleri arkada kalmadan rahat bir şekilde canlı dostlarını güvenli olarak emanet etmektedirler.

Günün her saati yapılan sağlık hizmetleri

Sağlık hizmetleri en önemli noktaların başında gelerek ihmal edilmesi söz konusu olmayarak tüm köpeklere haftanın 7 günü ve 24 saati veteriner hekimler eşliğinde kontroller yapılır. Şayet tetkikler doğrultusunda sağlığında sıkıntı yaşayan köpekler tespit edilirse gerekli aşı ve tedaviler uygulanarak sağlık çalışanları tarafından kontrolleri sıklaştırılır. Ayrıca hijyenik noktalara gereken önemler verilmekte olup günlük yıkamaları yapılarak tüyleri özenle taranmaktadır. Ayrıca bu ölçüt ile yola çıkan pethair.com.tr en iyi köpek kuaförleri listesini böylelikle belirlemektedir.

Uygun doğrultuda eğitim hizmetleri

Eğer köpek bakıcıları dilerse uzman eğitmenler tarafından öncelikle eğitim seviyeleri tespit edilip daha sonra eğitimlerine başlanan köpekler öncelikle temel itaat dersi alarak oturmak, koşmak, yiyecek yemek ve benzeri komutları beden dili veya ses komutlarıyla farklı yöntem biçimleri öğrenerek toplamda 4 ile 5 hafta süren eğitim hizmetleri ile bu noktada temel amaç en yüksek seviyelere çekilmektedir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.