Genel Beykoz Gezici Köpek Kuaförü
Beykoz Gezici Köpek Kuaförü

Beykoz Gezici Köpek Kuaförü

Beykoz Gezici Köpek Kuaförü

Köpek bakımı meşakkatlidir. Bir ev ev halkı ile yaşayan bir köpek o ailenin bir ferdi olmuştur. Köpeğin tüm ihtiyaçlarının karşılanması gerekir. İyi bakılan bir köpek mutlu bir köpek olacağı için yaşadığı eve daha iyi bir arkadaş olacaktır. Bir köpeğin beslenme, enerjisini atması için gezme ihtiyacı, sağlık kontrolleri gibi ihtiyaçları rahat bir şekilde karşılanabilir. Fakat köpeğin bakımı, banyosu, taranması, göz kulak temizliği gibi kuaförlük ihtiyaçları gibi ihtiyaçlarını bilen kişilerin yapması gerekir.

Pethair firması köpeklerin bu ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş, konusunda uzman sektörde öne çıkan bir firma. İstanbul il sınırları içerisinde gezici pet araç ile hizmet veriyor. Beykoz gezici köpek kuaförü diye randevu alıp istek yapan müşterilerin adreslerine gelerek hizmet sağlıyor. Tam donanımlı araç ile en hijyenik koşullarda tecrübeli personel ile bu hizmeti veriyor.

Verilen Hizmetler

Beykoz gezici köpek kuaförü gezici pet kuaför aracı ile tüm köpek türlerine hizmet sağlıyor. Köpeklerin yıkanması kurutulması, gereken şekilde türüne göre traş edilmesi, göz ve kulaklarının temizlenmesi gibi birçok hizmeti var. Firmanın pethair.com.tr uzantılı resmi web sayfasında bu verilen hizmetler açıklayıcı bilgiler ile yer alıyor. Buradan ayrıntılı olarak tüm hizmet ürün yelpazesi incelenebilir.

Randevu Ve Fiyat Bilgisi

pethair.com.tr web sayfasına girildiğinde iletişim numarası yazılı. Bu numara aranarak müşteri hizmetlerinden randevu alınması gereklidir. Firma iş akışını doğru bir şekilde müşterilere karşı yerine getirmek için randevu sistemi ile çalışıyor.
Verilen hizmetler köpek türüne göre değişiyor. Köpeklere verilen tüm hizmetler ayrı olacak şekilde hesaplandığı için müşteri hizmetlerini arayıp köpeğin türünün belirtilmesi gerekir. Ayrıca hangi hizmet alanında hizmet isteniyor ise o hizmet alanına göre müşterilere ödeyecekleri ücret hakkında bilgi verilmektedir.

Hizmet Türünün Avantajı

Pethair firmasının gezici pet kuaför aracı ile hizmet vermesi köpeklere de köpek sahiplerine de avantaj sağlamaktadır. Bu sağlana en büyük avantaj müşterilerinin adrese gelmeleri ile köpekte köpek sahibi de trafikte yorucu bir yolculuk çekmesine gerek kalmıyor. Köpeği taşımak için araç ayarlanma sıkıntısı da çekilmemiş oluyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.