Genel Beyoğlu Gezici Köpek Kuaförü
Beyoğlu Gezici Köpek Kuaförü

Beyoğlu Gezici Köpek Kuaförü

Beyoğlu Gezici Köpek Kuaförü

Gezici köpek kuaförü, hayvan sevenler için muhteşem bir çözüm olmuştur. Evinde köpek ve evcil hayvan barındıran kimseler için onların bakımları ve ihtiyaçlarını karşılamak bir zorunluluktur. Evcil hayvanlarının tıraşları, banyoları, hijyenik olmaları ve sağlıklı olmaları açısından zorunlu bir durumdur. Evde bir köpeğin tıraş edilmesi imkansızdır, her yer tüy olur ve köpeği durdurmak çok zordur. Oysa Beyoğlu gezici köpek kuaförü köpeğin tıraşının çok basit bir şekilde yapar. Uzman kuaför engin tecrübeleri sayesinde köpeği sakinleştirmeyi ve tıraş etmeyi başarır. Tıraşa başlarken onu yatıştırıcı bazı oyunlarla rahatlatır sonrasında işleme başlar. Kısa tüylü cins köpeklerde makine tıraşı uygular. Tüyleri uzun olanlarda ise makasla tıraş etmeyi seçer. Uzun tüylü olanlar için gerekli boyda tüyleri kısaltır.

Sıcak Banyo ve Kurutma

Araçta bulunan donanım içerisinde sıcak su veren termosifon vardır, 24 saat sıcak su ile yaz ve kış mevsimi fark etmeden sıcak su ile yıkama hizmeti mevcuttur. Köpeklerin deri sağlığı için yıkanmaları gerekir. Derileri su ve şampuanla yıkandığında hava alır ve nefes alır. Nefes alan deride hastalık ve parazitler barınmaz. Tüyler daha sağlıklı olurlar, tüy yapısına göre köpek şampuanı kullanılır, yumuşak ve ipek gibi parlak tüylere sahip olur. Beyoğlu gezici köpek kuaförü en iyi yıkama hizmetini verir. Banyo sonrasında evcil hayvanlara özel olarak dizayn edilmiş kurutma makinesi ile kurutma ve fön işlemi yapılır. Tüyleri kurutulan köpekler daha mutlu olurlar, fönden çıkan sıcak hava onu dinlendirir ve sakinleştirir. Öyle ki uyuyakalan bile vardır.

Tırnaklara Bakım Yaparak Olası Hastalıklardan Korur

Gezici aracıyla gelen pethair.com.tr kuaförü ayağınıza kadar gelir, kuaförlük ve banyo hizmetlerinin dışında tırnaklar için gerekli bakımı ve kesimi yapar. Tırnakları temizlenmek ve kontrolden geçmek isteyen köpeklerin bakımlarında pet kuaför tırnaklara da bakar.

Sterilizasyon Makinesi İle Temiz Aletler

Kullanılan tüm aletler sterilizasyon makinesine koyularak sağlıklı kalmaları sağlanır. pethair.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz profesyonel köpek kuaförü tam bakım yaparken sağlığı ön planda tutar. Bakımlı, sağlıklı ve mis gibi kokan köpekler için pet kuaförden yardım isteyin, hemen gelsin.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.