Genel Bostancı Gezici Köpek Kuaförü
Bostancı Gezici Köpek Kuaförü

Bostancı Gezici Köpek Kuaförü

Bostancı Gezici Köpek Kuaförü

Evcil dostlarınızın sağlıklı olabilmesi için gerekli şartların sağlanması önemlidir. Evinizde sizinle birlikte yaşayan köpeğinizin veya kedinizin bakımını sağlayan bostancı gezici köpek kuaförü bakım için sizin ve evcil dostunuzun stres altına girmenizi önlüyor. Bir köpekle birlikte uzaktaki bir kuaföre veya bakım merkezine gitmek oldukça meşakkatli bir iştir, her zaman mümkün olmayabilir. Çok değerli dostunuz köpeğiniz evden dışarı çıktığında farklı davranışlar sergileyebilir, onu kontrol altında tutmak zorlaşabilir. Bu nedenle sizin adresinize gelen bir hizmet daha uygun olabilir. Ayrıca köpeğin yıkanması ve bakım yapılması da evde tek başınıza üstesinden gelebileceğiniz kadar kolay bir iş değildir. Onlara dokunduğunuzda veya suyla temas ettiklerinde karşı çıkabilirler, siz de yalnız başınıza bu işi başaramazsınız.

Köpek Kuaförünüz Sizin Yardımınıza Koşuyor

Köpeğinizin düzenli bakımı ve yıkanması şarttır, bazı hastalıklardan korunmak amacıyla ve sağlıklı uzun bir hayat yaşaması için temizlik ve hijyen önemlidir. Bakım zamanı geldiğinde bostancı gezici köpek kuaförü özel olarak tasarlanmış aracıyla size geliyor. Araç içerisinde gerekli her türlü donanım mevcuttur ve tam anlamıyla bakım sağlanmaktadır.

Bostancı Gezici Köpek Kuaförlük Hizmetleri

Araç içerisinde bulunan özel banyo bölümünde sıcak su ile banyo işlemi gerçekleştirilir. Köpeğin deri ve tüylerine zarar vermeyecek özel şampuanlarla yıkanır, tüyler taranır ve fön makinesi ile kurutulur. Tüylerin tıraş edilmesi gerekiyorsa makasla veya makine ile tıraş işlemi tamamlanır. Her köpeğin cinsine göre tıraş şekli vardır, bazı köpekler makine tıraşı yapılmak zorundadır.
Bazıları ise uzun tüy yapısına sahiptir, bu köpeklere ise makasla kesim işlemi yapılır. Uzun tüylü köpeklerin tüylerinin özel bakım ürünleri ile bakımı yapılır. Göz çevresi ve kulak çevresi hassas olduğundan bu bölgelere gereken bakım işlemi uygulanır. Parazitlerden arınması ve tekrar gelmemeleri için parazit kovucu şampuan ve ilaçlar kullanılır. pethair.com.tr adresinden iletişim kurabileceğiniz kuaförünüz köpeğinizin ayak ve tırnak bakımını da en iyi şekilde yapar.

Pet Kuaför Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalı

Pet kuaför hizmeti alabilmek için pethair.com.tr iletişim sayfasını ziyaret ederek hizmet almak istediğinizi iletin ve randevu oluşturun. Sizin talepleriniz doğrultusunda adreste pet kuaförlük hizmeti alabilirsiniz, özel aracı ile tam hizmet sunar.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.