Genel Büyükçekmece Gezici Köpek Kuaförü
Büyükçekmece Gezici Köpek Kuaförü

Büyükçekmece Gezici Köpek Kuaförü

Büyükçekmece Gezici Köpek Kuaförü

Evcil hayvan sahiplerine harika bir hizmet olarak ortaya çıkan büyük çekmece gezici köpek kuaförü evcil hayvan sahipleri için bir çözüm olmuştur. Gezici köpek kuaförü araç içerisinde bulundurduğu tüm malzemelerle gelir ve köpeğinize temizlik hususunda hizmet verir. Kuaför olarak tıraş işlemlerini yapar, makine tıraşı veya makas tıraşı arasında hangi seçenek uygulanması gerekiyorsa o uygulanır. Bazı cins köpekler için makine tıraşı uygun olurken bazıları için makasla kısaltma şeklinde uygulanması doğru olur.

Gezici Pet Kuaför Aracı Ve Ayrıntılar

Gezici araçta evcil hayvanlara dair her şey bulunur. Tecrübeli kuaför makasıyla ve makinesiyle tıraş eder. Köpekler hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olan kuaför cinslerine göre tıraş işlemlerinde başarılı olur. Bazı cinsler vardır çok özel dikkatle tıraş edilmeleri gerekir. Cins köpeklerin tüyleri çok kıymetlidir, şekline göre dikkatle kesmek gerekir. Büyük çekmece gezici köpek kuaförü uzman hareketlerle en mükemmel tıraşları yapar.

Araçta banyo bulunur, evcil hayvanlara özel tasarlanmış banyoda sıcak su kullanımına olanak sağlayan termosifon vardır. Araçta ortaya çıkan kirli suların depolandığı atık su tankı vardır, sular buraya dolar ve sonra kanalizasyona gidecek şekilde bir alanda boşaltılır. Çevreye zarar verilmemiş olur. Elektrik üretmeye yarayan hidrofor sayesinde sürekli kesintisiz elektrik oluşumu gerçekleştirilir. Aletlerin steril olması sağlıklı olmaları bakımından önem taşır, sterilizasyon cihazı içerisine koyularak sterilize edilen ve hijyenik olması sağlanan aletler kullanılır.

Her Şeyden Önce Sağlık Ve Temizlik

Temizlik olduğunda sağlık da arkasından gelir, temiz ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirilen bakım işlemlerinde mikrop ve bakteri barındıracak herhangi bir açıklığa yer verilmez. Her türlü önlemler alınır, hayvanlarda istenmeyen sonuçlar doğuracak yanlış bir uygulamaya izin verilmez. Tıraş edilen malzemelerin ve yerin hijyeni, banyonun hijyeni ve aracın genel olarak temiz olması sağlanır. Bir şekilde mikrop ve bakteri bulaşacak bir ortam bırakılmaz. pethair.com.tr önceden her türlü önlemi alır.

Köpeğiniz Ne Kadar Bakımlıysa O kadar Güzel Ve Dinçtir

Köpeğe yapılan bakımlar, temiz olmasına, sağlıklı olmasına, güzel ve dinç görünmesine sebep olur. pethair.com.tr hassasiyetle hizmetleri yerine getirir ve son derece hoş ve güzel köpekler meydana getirir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.