Genel Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü
Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü

Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü

Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü

Çekmeköy çevresinde kuaförlük hizmetini evcil hayvan dostlarımıza profesyonel anlamda sunabilecek firma sayısı oldukça azdır. Ancak bundan böyle Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü sayesinde bu hizmeti sunan firma sayısının hiçbir önemi kalmadı zira ihtiyacınız olan her şey hem gerçek hem de mecazi anlamda ayağınıza geldi. Ayağınıza geldi derken oldukça ciddiyiz, zira Çekmeköy Gezici Köpek Kuaförü almış olduğunuz randevu üzerine gezici aracı ile adresinize dek gelerek bu mükemmel hizmeti gururla sizlere ve evcil hayvan dostlarımıza sunar. Elbette ki evcil hayvanlarınıza kusursuz bir şefkat, sevgi ve merhametle yaklaşıyor ve onların sağlıklarını riske atma ihtimali olan her türlü durumdan itina ile kaçınıyoruz. Bu sebepten dolayı herhangi bir anestezi faaliyetinde bulunmuyoruz. Yalnızca çok gerekli olması durumunda ve evcil hayvan sahibinin yoğun talebi üzerine en yakın veteriner kliniğine giderek bu hizmetin sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Randevu Nasıl Alınır?

Sektörde bir devrime imza atarak adreste evcil hayvan kuaförlüğü vererek kolaylık sağlayan bir kurumdan randevu almanın zor olması elbette düşünülemez. Bu sebeple yalnızca Web sitemiz Pethair.com.tr adresine tıklayarak sağ üst köşede yer alan online randevu bağlantısı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken randevunuzu alırken sizden talep ettiğimiz bilgileri girmeniz ve hangi hizmetlerden faydalanmak istediğinize karar vermeniz. Şayet online randevu sistemini güvenilir bulmuyor ve doğrudan bizlerle temasa geçmeyi arzu ediyor iseniz yine Pethair.com.tr adresindeki telefon numaramız ile de bize ulaşabilirsiniz.

Evcil Hayvan Kuaförlüğü Haricinde Ne Gibi Hizmetler Mevcuttur?

Evcil hayvan kuaförlüğüne ek olarak Köpek oteli, köpek eğitimi ve pet taksi hizmetlerimiz de bulunur. Evcil hayvan kuaförlüğü alanındaki hizmet kalitemiz bu hizmetlerimizde de aynen geçerlidir. Bununla birlikte tüm hizmetlerimiz esnasında evcil hayvan dostlarımızın sağlıklarının bizlere emanet olduğunu ve hijyenden asla ödün vermeyeceğimizi bilmenizi isteriz.

Faaliyet Alanlarınız Nerelerdir?

Pethair, İstanbul’da faaliyet gösteren bir gezici evcil hayvan kuaförlük hizmetidir. İstanbul’da herhangi bir bölge ayırt etmeksizin hem Anadolu hem de Avrupa yakalarında sizlere ve evcil hayvan dostlarımıza kuaförlük hizmetini sunmaktan ve adreslerinize dek gelerek evcil hayvanlarınızı misafir etmekten mutluyuz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.