Genel Eğitim Gezici Köpek Kuaförü
Eğitim Gezici Köpek Kuaförü

Eğitim Gezici Köpek Kuaförü

Eğitim Gezici Köpek Kuaförü

Kedi ve köpekler, sağlıklarının korunması için bakıma ihtiyaç duyarlar. Tüylerinin kesilmesi, tıraş edilmesi, banyo, tırnak kesimi ve tarama işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Bunun için kedi ve köpeklerinizi periyodik olarak bir pet kuaförüne götürmeli, onların ihtiyaçlarını karşılamalısınız. Kedi ve köpeğinizi düzenli olarak bakıma götüremiyor ve onlara yol stresi yaşatmak istemiyorsanız, bu hizmeti ayağınıza kadar getiren Eğitim gezici köpek kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.
İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında pet kuaförü hizmeti veren pethair.com.tr, evcil dostlarınızı yolculuk stresi yaşatmadan kapınızdan almaktadır. Özel olarak hazırlanan araçlarında Eğitim Gezici Köpek Kuaförü olarak hizmet vermektedir.

Kuaför Hizmeti

Kedi ve köpek bakım hizmetlerini ayağınıza getiren Eğitim gezici köpek kuaförü, kedi ve köpeğinizin tıraş, banyo, tırnak kesimi, göz – kulak temizliği gibi bütün bakım hizmetlerini, tecrübeli hayvan kuaförü ile hizmetinize sunmaktadır.

Gezici Araç Donanımları

Özel olarak tasarlanmış olan araçların içerisinde, köpeğinizin her daim sıcak su ile yıkanabilmesini sağlayan termosifon, kurutma makinesi, sağlıklı bir ortam sağlamak için sterilizasyon makinesi, jeneratör, atık sular için de su tankı bulunmaktadır.

Makine Tıraşı

Makine tıraşı tüy dökülmelerine karşı, tüylerin 3 mm, 2 cm arasında değişen uzunluklarda kesilmesidir. Tıraştan sonra köpeğiniz şampuanla yıkanır ve fönle taranarak kurutulmaktadır.

Makas Tıraşı

Tıraştan önce köpeğiniz yıkanır ve kurutulur, ardından makasla boyları istenilen uzunlukta kesilmektedir. Makine tıraşından farkı, tüyler daha uzun bırakılmakta daha estetik bir görünüm kazanmaktadır. Kesim işleminden sonra da rötuş yapılmaktadır.
Tüm tıraş işlemlerinde, göz – kulak temizliği ve tırnak kesimi dâhildir. İşlemlerin hepsi özel olarak tasarlanan pet aracında yapılmaktadır. Kullanılan malzemelerin hepsi, makas, tıraş makinesi uçları, ultraviyole ışın altında, dezenfektan spreylerle temizlenmektedir.Araçta, kedilere anestezi işlemi yapılmadan tıraş edilmektedir.

Banyo

Her köpeğin cinsine uygun olarak şampuanlama işlemi yapılmaktadır. Banyo işleminden sonra köpeğinizin tüyleri taranarak, fön ile kurutulur.

Tarama

Köpeğinizin tüylerinin daha canlı ve daha parlak görünmesi için 20 dakikalık bir tarama işleminden geçmektedir. pethair.com.tr web adresinden bilgi ve online randevu alabilirsiniz.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.