Genel Erenköy Gezici Köpek Kuaförü
Erenköy Gezici Köpek Kuaförü

Erenköy Gezici Köpek Kuaförü

Erenköy Gezici Köpek Kuaförü

Gezici pet kuaför, evcil hayvan sahiplerine kolaylıklar sağlamak amacıyla kurulmuş olan bir takım hizmetler bütünüdür. Pet kuaför, evcil hayvanların kuaförlük ihtiyaçlarını karşılar, tıraş ederler, gezici olması ise kuaförün araçla adrese giderek bu hizmeti vermesi demektir. Erenköy gezici köpek kuaförü donanım içerisinde bulunan aracıyla talep eden kişilerin bulundukları adrese gider ve araç içerisinde evcil hayvanlara kuaförlük, banyo ve başka bakım hizmetlerini yapar. Araçta tıraş yapılması için gerekli her malzeme vardır, tıraş makinesi, makas, fön makinesi mevcuttur, uzman pet kuaför rahatlıkla tıraş işlemini gerçekleştirebilir.

Gezici Araçta Sıcak Su İle Banyo

Pet kuaförün gezici aracında sıcak su bulunur, banyo sırasında sıcak su kullanır, böylece köpek ve diğer evcil hayvanlar banyodan korkmazlar. Sıcak suyun verdiği rahatlama ile banyo onlara zevk verir. Banyo yapılırken evcil hayvanlara özel pet şampuan kullanımı sağlanır. Özel tüy bakım ürünleri ve kremleri kullanılır. Uzun tüy yapısına sahip köpeklerin tüylerinin güzelliklerini koruyabilmesi için tüy bakım ürünleri önemlidir. Fön makinesi ile kurutma gerçekleştirilir ve taranır. Fırça yardımıyla yapılan tarama işleminde bir anlamda masaj görevi yerine getirilir. Fırça masaj aleti işlevi görür ve köpek üzerinde dinlendirici etki yaratır. erenköy gezici köpek kuaförü köpeğinizin sağlığı ve rahatlığı için her şeyi düşünür.

En Az Sizin Kadar Sevecendir

Pet kuaför bakım işlemlerini gerçekleştirirken en az sizin kadar sevecen yaklaşır. Hayvanlara olan sabrı ve sevgisiyle birlikte bu hizmetleri yerine getiren kuaför onlara karşı büyük bir özveri gösterir. Konforlu bir ortam yaratmak adına elinden gelen her şeyi yapar. pethair.com.tr ile ulaşabileceğiniz pet kuaförlük hizmetinden siz de köpeğiniz de çok memnun kalacak.

Kuaföre Gitme Zahmetinden Kurtulursunuz

Gezici pet kuaförlük hizmetleri sunan pethair.com.tr sizin köpeğinizi yanınıza alarak yollarda zahmet çeke çeke kuaföre gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Kuaför sizin istediğiniz ve yaşadığınız mekana geliyor ve araç içerisinde işlemleri tamamlıyor. Konfora dair bütün her ayrıntının düşünüldüğü araçta tıraş olmaktan çok mutlu olacaklar. Banyo saatlerini iple çekecekler ve çok mutlu, sağlıklı olacaklar. Gerektiği durumlarda genel temizlik konularına müdahale edilir ve her anlamda bakımlı olmaları sağlanmış olur.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.