Genel Fenerbahçe Gezici Köpek Kuaförü
Fenerbahçe Gezici Köpek Kuaförü

Fenerbahçe Gezici Köpek Kuaförü

Fenerbahçe Gezici Köpek Kuaförü

En değerli dostunuz olan köpeğiniz için hizmet vermekte olan fenerbahçe gezici köpek kuaförü sizin için her zaman her yerde bulunuyor ve bir telefonunuz ile birlikte, hizmet vermeye geliyor. Ayrıca yapmış oldukları tüm işler ve hizmetlerini de pethair.com.tr adresi üzerinden sergileyerek sizin için inceleme ve bilgi edinme fırsatı da sunuyor.

Evcil Dostlarımızın Ne İçin Traş Olması Gerekiyor?

Evcil dostlarımız olan kedi ya da köpeklerinizin derileri, insanlar gibi ter bezleri barındırmıyor. Ve bu nedenle de terleme sureti ile ter atamıyor. Bu nedenle de mevsim değişimlerin de meydana gelen hava şartlarından dolayı düzenli bir şekilde tüylerinin ve kıllarının traş edilmesi, derilerinin nefes alabilmesi açısından, gerekli ve de önemli bir hal alıyor. Bu hizmet de fenerbahçe gezici köpek kuaförü tarafından verilmekte olan hizmetlerle mümkün oluyor. Tüm bu hizmetleri de pethair.com.tr adresinden görüntülemek mümkün oluyor.

Köpekler İçin Gerekli Olan Banyonun Ne Sıklıkla Yaptırılması Gerekiyor?

Köpeklerin derileri yapı olarak, korucu bir görev üstlenmekte olan yağ tabakası ile kaplı oluyor ve bu yağ tabakası köpekleri her türlü etkenlerden koruyucu bir özellik gösteriyor. Ve köpekler çok sık aralıklarla şampuanlar ile yıkandıkları zaman, aslında bu yağ tabakası zamanla inceliyor ve en sonunda da kayboluyor. İyi bir şey yaptığımızı düşünürken, aslında istemeden onlara zarar vermiş oluyoruz. Bu yüzden köpeklerin yıkanma süresi olarak ayda bir yıkanması, onların sağlık durumu açısından da önemli bir hal almış oluyor.

Tırnak Kesiminin Ne Sıklıkla Yapılması Gerekiyor?

Tırnakların gittikçe uzayarak ve en sonunda da, tekrardan iç tarafa dönerek patilerde tırnak batması olayının meydana gelmemesi ve ciddi sonuçlar meydana getirmemesi için, 15 günde bir tırnak kesimini yapılması gerekli bir hale geliyor. Bu tırnak kesimi de bu araç içerisinde profesyonel bir şekilde ve sağlık standartları çerçevesinde itina ile yapılıyor. Yani sonuç olarak köpeğiniz için gerekli olabilecek bütün işlemlerin hizmeti uzman olan bir ekip kadrosuyla sağlanmış oluyor ve geriye size de köpeğinizin rahatlığı ile mutluluk duyma duygusu kalıyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.