Genel Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu
Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Gezici Köpek Kuaförü Feneryolu

Evde ya da iş yerinde köpek beslemek isteyenlerin, göz önünde bulundurmaları gereken en önemli husus şüphesiz ki köpeğin bakımıdır. Bakımsız ya da ilgisiz köpek, keyif vermekten ziyade meşakkatli süreçler doğurur. Bu nedenledir ki köpek beslemek isteyen, ya da besleyen herkesin, beslediği köpeğin bakımını yapması gerekmektedir. Bu bakımların en başında köpeğin kuaför hizmeti gelmektedir.
Bunun için de uzman kişilere ihtiyaç vardır. Evde kendi kendine yapılan köpek traşı ile köpeğin, olası bir olumsuzlukla ya da küçük yaralanmalarla karşılaşma durumu söz konusu olabilmektedir. Köpeklerin eğitimleri kişisel bir tercih olabilir ancak, bakımları muhakkak alanında uzman kişilerce yapılmaktadır. Artan ihtiyacın karşılanması adına dizayn edilen köpek gezici köpek kuaförleri, müşterilerine son derece sorunsuz bir hizmet sunmaktadır.

Köpek Kuaförlerin Önemi

Köpek kuaförlerinin önemi her geçen gün artmakla birlikte, pethair.com.tr bünyesinde bulunan gezici köpek kuaförü feneryolu köpek sahiplerinin, evcil dostlarının yolculuk sorunları yaşamalarına gerek duymadan, kapılarının önünde gezici köpek kuaförü olarak tasarlanmış araçlar ile hizmet vererek, traş, banyo, rötuşlar, göz ve kulak temizlikleri gibi seçenekler ile bakım yapılabilmektedir.
Bu sayede köpeğin yolculuk zahmeti yaşanmadan, yapılan traş sonrasındaki banyo nedeniyle köpeğin hastalanma riski olmadan, uzman kişilerce neredeyse yerinde bakım işleminin yapılması sağlanır. Köpeklerin tüyleri birçok hayvana oranla daha hızlı uzar ve muhakkak kesim gerektirir. Kesimi gecikmiş köpeğin tüyleri zamanla dökülme yaparak, ev eşyaları, halılar vs. yerlerde tüylenmelere neden olur. Tüm bu sorunları ortadan kaldırarak, tamamen alanında uzman kişilerden oluşan ekipler ile titiz bir hizmet almak mümkündür. pethair.com.tr bünyesinde bulunan gezici köpek kuaförü feneryolu ile aranan hizmet bulunabilmektedir.

Köpek Kuaföründe Yapılan Traş Çeşitleri

Köpek traşlarında farklı çeşitler uygulanmaktadır. Bunlar, tercihe göre uzunlukları farklılık gösterebilen makine traşı, tamamen müşterinin zevkine bırakılan tercihler ile alınan talebe göre yapılan makas traşıdır. Yapılan bu traşlar tamamen pethair.com güvencesi ile yapılmakta olup, kolayca ulaşım sağlanabilen gezici köpek kuaförü feneryolu ile kesim işlemini sağlıklı bir şekilde yapmaktadır.

Traş Hizmetinden Sonra Ne Yapılır?

Traş hizmetinden sonra her köpeğin standart olarak banyosu yapılır. Araç içerisinde bulunan sıcak su ve veteriner hekimlerce tavsiye edilen dermatolojik şampuanlar ile yıkandıktan sonra, kurutma makinası yardımıyla kurutma işlemi gerçekleştirilir ve köpekte tamamen kuruma sağlandıktan sonra tarama işlemine geçilir. Ayrıca köpeğin göz ve kulak çevresi ile genital bölgeleri için rötuşlar, göz kulak temizliği ile birlikte tırnak kesimi, anal kese kontrolü ile temizliği de verilen hizmetler arasındadır. Mevcut hizmetler ile köpeğin tam bakımı yapılarak, en uygun ödeme şekliyle müşteriye teslimi yapılır.

 

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.