Genel Gezici Köpek Kuaförü Göztepe
Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Gezici Köpek Kuaförü Göztepe

Göztepe çevresinde hizmet vermekte olan gezici köpek kuaförü Göztepe sizlere aradığınız üstün hizmet kalitesini sunuyor. Köpek sahipleri için harika bir çözüm olarak nitelendirilen gezici köpek kuaförleri, köpek bakımında yeni bir bakış açısı geliştirdi. Evde köpek besleyenler için bakım konusunda bir destek, bir yardımcı kuvvet olarak görülen gezici pet kuaförler pek çok konuda onlara yardımcı oluyor. Sağlıklı ve mutlu köpekler için onlara yapılan işlemler ve onların dilinden anlamak önemlidir. Elinizden geleni yaptığınız köpek bakımında bazı durumlarda yetmekte zorlanabilirsiniz. Bu anlarda adresinize kadar gelen pet kuaför sizin için köpeğinizin bakımını üstlenir.

Gezici Köpek Kuaförü Ne İş Yapar?

Donanımlı aracı ile sizlerin talep ettiğiniz adreslere gelen pethair.com.tr kuaförleri köpeğin özel ve temel ihtiyaçlarına dair çalışmalarda bulunur. Temel ihtiyaçlar derken temizlik ve hijyeni konu alan temel ihtiyaçlardır. Köpekler belli zamanlarda tüy dökerler bu zamanlarda tüylerin tıraşlanması lazımdır. Tüylerin dökülmesinin nedeni zayıflaması ve derinin hava alamamasıdır. Tıraş edildiğinde tüyler dipten kesilirse hem daha güçlü çıkmaya başlarlar, hem de deri hava aldığı için sağlıklı tüyler oluşurlar. Ayrıca sağlıklı deri olduğunda parazit ve bakteri tarzı hiçbir canlı barınamaz. Tüyleri uzun kalması gereken cinsler için ise kısaltılan tüyler daha canlı ve güçlü olurlar.

Banyolarda Sıcak Su Şansı

Araçta bulunan banyolarda termosifon bulunur, bu sayede köpeğiniz soğuk su yerine sıcak su ile yıkanır. Özellikle kış mevsiminde sıcak suyun bulunması oldukça olumlu bir seçimdir. Ürkmeden, hasta olmadan rahatça banyo yaptırılabilir. Banyo sonrası kurutma ve fön çekme işlemi yapılır. Gezici köpek kuaförü Göztepe göz temizliğini de dikkate alır, gözlerin etrafında toplanan bakteriler sonrasında hasar verebilir, bu bakteriler temizlenirse göz sağlıklı bir şekilde kalır. Kulak temizliği ise önemlidir, kulakların etrafında barınabilen bakteriler kulaklar için istenmeyen sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle buraların temizlenmesi de önemlidir.

Hijyenik Ortamda Hijyenik Hizmet

Aracın içerisi hijyeniktir, kesinlikle mikrop barınacak bir konuma izin verilmez. Kullanmış olduğu aletleri ise pethair.com.tr kuaförleri sterilize ederler. Her anlamda temiz ve hijyenik olmayı amaç edinmiş ve bu şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.