Genel Gezici Köpek Kuaförü Koşuyolu
Gezici Köpek Kuaförü Koşuyolu

Gezici Köpek Kuaförü Koşuyolu

Gezici Köpek Kuaförü Koşuyolu

Koşuyolu köpek severlerin yoğun olduğu semtler içerisinde yer alır. Bu köpeklerin bakım hizmetlerini gezici köpek kuaförü koşuyolu sınırları içerisinde uygulayan ve devam ettiren firmamızı ziyaret edebilirsiniz. Köpeğinize gerekli bakımı çeşitli sebeplere bağlı olarak veremiyor yada kendinizi yetersiz saydığınız konularda sizlere destek olmak pethair.com.tr sitesinden sağlayabilirsiniz.

Gezici Hizmetler

Köpeğinizi uzak mekanlardaki köpek kuaförlerine götürmek her zaman sorun mu yaratıyor yada memnun kalmadınız mı diğer köpek kuaförlerinden. Hizmetlerimizle mahallenize, semtinize gelerek size mesafeleri kısaltmayı amaçlarken bakım konusunda da en iyi hizmeti vermekteyiz. Tüy tıraşı, yıkanma, tırnak kesimi, kulak, burun, göz temizliği ve şekilli tüy tarama hizmetlerini sunan gezici köpek kuaförü koşuyolu hijyeniktir. Tecrübeli elemanlara sahip kullandığı materyeller her köpek sonrası dezenfekte edilmekte ve mis kokulu şampuanlarla yıkama ve sonrası kurutma ile köpekleriniz pislik ve asalak cinsi bit ve pirelerden kurtulur. Köpeğinizin sağlıklı olması evinizde de sağlıklı ortamların oluşmasını sağlar. Bir tek Koşuyolu ile hizmetleri sınırlı olmayan pethair.com.tr hizmetleri İstanbul’un bir çok merkezinde aynı bilinç ile hizmetlerini sürekli yapmaktadır.

Daha Neler

Köpek sever dostların ihtiyaçlarına bir miktar da olsa faydamız olsun diye bir kaç yıl öncesi başlanılan bakım ve kuaförlük hizmetlerini belli bir kaç semtte verdikten sonra yoğun şekilde hasıl olan ihtiyaçlara daha çok katkıda bulunmak için internet üzerinden hizmetlerimizi geliştirerek açılan siteden bilgi ağımızı genişlettik. Amacımız köpek bakımlarını zaman harcamadan en kısa sürede bulmak ve bakımı gelen köpeğinizin cinsine göre ihtiyacı olan bakımı en kısa sürede yapmaktır. Müşteri memnuniyetinin artması ile pethair grubu olarak eğitim ve otel hizmetlerini de bünyesine katan firmamız her türlü yeniliği müşterilerine sunmaya devam edecektir. Sağlık hizmetleri konusunda da kısırlaştırma, aşılar ve hastalıklardan koruma amaçlı veteriner hizmetleri veren firmamız yaralanmalara karşı 7/24 acil hizmet servisi sunar.

Ücretlendirme

Firmamız genel yada tek olarak yapılacak hizmetler için belli bir fiyatlandırma yapmaktadır. Kampanyalarımız tüy kesimine tarama yada yıkama bedava şeklinde olabilmektedir. Saat 09.00 ile 20.00 arası hizmet veren firmamızı tercih etmeniz durumunda randevu almanız önerilir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.