Genel Gezici Köpek Kuaförü Merdivenköy
Gezici Köpek Kuaförü Merdivenköy

Gezici Köpek Kuaförü Merdivenköy

Gezici Köpek Kuaförü Merdivenköy

Evcil hayvan dostlarımız kediler ve köpekler bizler için oldukça değerlilerdir hatta artık evimizin birer ferdi haline gelmişlerdir. Bundan dolayı daima onların mutlu olmasını ve hayatlarını rahat geçirmelerini ister ve bunu sağlayabilmek için elimizden geleni ardımıza koymayız. İşte Gezici Köpek Kuaförü merdivenköy de bu bilinç ile 2016 yılında kurulmuştur ve kurulduğu gün şöyle dursun, kurulduğu andan bu yana evcil hayvan dostlarımıza daha yüksek bir hayat kalitesi sunabilmek için tüm gayretini ortaya koymuştur. Daima şefkat, sevgi, merhamet, yardımseverlik ve hijyen gibi ilkeler doğrultusunda hareket eden ve bu ilkelerden asla taviz vermemekte kararlı olan gezici Köpek Kuaförü Merdivenköy mobil aracı ile sizlerin adreslerine kadar gelerek alınan randevu üzerine evcil hayvan dostlarımızı bu tam donanımlı ve hijyenik aracında misafir eder ve bu sırada gerekli kişisel bakımlarını da yapmış olur.

Mobil Aracın Bir Evcil Hayvan Kuaförü Dükkanından Ne Farkı Vardır?

Esasen olumsuz anlamda en ufak bir farkı veya eksikliği dahi yoktur. Hatta adreslerinize dek gelip sizleri vakit kaybından kurtarması yönünden avantajı vardır. Hijyen ihtiyacına karşı gezici evcil hayvan kuaförü aracımızda ultraviyole cihazları bulunur ve her işlem sonrası kullanmış olduğumuz ekipmanlar bu cihazda sterilize edilir. Aynı zamanda sıcak su ihtiyacını yönelik termosifon ve jeneratör gibi imkanlar da gezici aracımızda mevcuttur. Aracımızda evcil hayvan dostlarımızı misafir ettiğimiz esnada hizmetlerimiz deneyimli ve alanında uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Pethair.com.tr adresinden gezici aracımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmanız mümkündür.

Faaliyet Alanları Nerelerdir?

Pethair’ın faaliyet alanı bölge ayırt etmeksizin tüm İstanbul’dur. Hem Avrupa hem de Anadolu yakalarında hizmet veren Pethair’ın detaylı hizmet bölgesi haritasına erişebilmek için kurumsal web sitemiz olan Pethair.com.tr adresine sizleri bekleriz.

Gezici Aracı Nerede Bulacağım?

Gezici aracımızı bulmanız gerekmez, aynı zamanda hizmetlerimiz için siz bizlere gelmezsiniz. Randevu aldıktan sonra bizleri adresinize davet edersiniz ve biz sizin ayağınıza gelirek bu üstün kalitedeki hizmetimizi sunarız. Randevu alabilmek için yukarıda belirtmiş olduğumuz Web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda iletişim kanallarından bizlere ulaşarak da randevu almak için bizden yardım isteyebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.