Genel Gezici Köpek Kuaförü Sahrayıcedit
Gezici Köpek Kuaförü Sahrayıcedit

Gezici Köpek Kuaförü Sahrayıcedit

Gezici Köpek Kuaförü Sahrayıcedit

Köpekler ve kediler insanlar kadar kolay terleyerek vücut ısılarını dengeleyemezler. Zira onların ter bezleri yalnızca ayaklarının altında bulunur ve ayaklarının altlarında bulunan ter bezleri onların gövde büyüklüklerine oranla hayli yetersiz kalır. Hal böyle olunca da sıcak havalarda topak topak tüy dökerler. Ancak döktükleri tüy onların ferah bir yaz mevsimi geçirmeleri için çok da yeterli değildir. Zira daha fazla tüy dökmeye ihtiyaçları vardır ve bu da evcil hayvan kuaförlüğü hizmeti almaları ile ancak mümkün olabilir. Gezici köpek Kuaförü Sahrayıcedit sırf bu iş için vardır ve her daim evcil hayvan dostlarımızın hizmetindedir. Faaliyet alanları İstanbul’un hem Anadolu hem de Avrupa yakalatırdır.

Kuaförlük Hizmetine Neler Dahildir?

Kuaförlük hizmeti evcil hayvan dostlarımız açısından insanlara uygulanan hizmetten bir miktar farklıdır. Zira onlar açısından tüy kesimine ek olarak kulak içi ve burun temizliği, tırnak kesimi, göz çevresi temizliği ile hassas noktalarındaki ince tüylerin alınması hizmetlerini de kapsar. Hatta evcil hayvan kuaförlük hizmetine yıkanma da dahildir. Ancak bu hizmet yalnıca köpekler için geçerlidir. Çünkü kediler sudan hiç hoşlanmazlar ve medikal zorunluluk bulunmadığı hallerde kedilerin yıkanması da zaten sağlık açısından doğru değildir. Bu sebepten ötürü gezici köpek Kuaförü Sahrayıcedit olarak kedi dostlarımızın yıkanmasına pek sıcak bakmıyoruz.

Bunun Haricinde Mesafeli Yaklaşılan Başka İşlemler de Var mı?

Evcil hayvan dostlarımızın sağlığı ve mutluluğu bizler için her türlü menfaatten önce gelir. Bu sebeple anestezi hizmetini de sizlere sunmuyoruz. Bunun sebebi ve ayrıntılı bilgi için Pethair.com.tr adresini ziyaret ederek daha detaylı bilgi elde etmeniz mümkündür. Unutmayınız ki bizlerin tek amacı sunduğumuz hizmet sonunda evcil hayvan dostlarımızın memnun kalmalarıdır.

Randevu Nasıl Alınır?

Randevu almak için Pethair.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Burada online randevu sistemimiz ve iletişim bilgilerimiz mevcut olup her türlü kanaldan bizlere ulaşarak bilgi almanızdan memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Randevunuz alındıktan sonra bizleri adresinize davet ederek bu hayat kolaylaştırıcı hizmeti sizlere de sunmamızı sağlayabilirsiniz. Evcil hayvan dostlarımızın sağlamış olduğumuz hizmetten oldukça memnun kalacaklarına dair size söz veriyoruz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.