Genel Gezici Köpek Kuaförü Suadiye
Gezici Köpek Kuaförü Suadiye

Gezici Köpek Kuaförü Suadiye

Gezici Köpek Kuaförü Suadiye

Birçok evcil hayvan sahibi evcil hayvanlarına yeteri kadar vakit ayıramadıklarından ve evcil hayvan dostlarının bakımlarını gerektiği gibi yaptıramadıklarından yakınır. Esasen bunda haklı gerekçeleri de yok değildir; yoğun yaşam temposu, iş hayatı, trafik, stres, yorgunluk ve daha onlarca sebep üst üste birikerek evcil hayvan sahiplerini bu duruma sokar. Bunun çözümü de ancak evcil hayvan sahiplerinin ayağına kadar gelecek olan bir hizmet ile mümkün olabilir. Gezici köpek kuaförü Suadiye de bu sebepten ötürü kurulmuştur ve kurulduğu dönemden bu yana tam gaz evcil hayvanlara yardımcı olma faaliyetlerine devam etmektedir. Pethair adı altında hizmet veren firmamız, pethair.com.tr adlı kurumsal bir web sitesine de sahiptir.

Hizmetler Nasıl Gerçekleştirilir?

Hizmetlerimiz gezici aracımızla gerçekleştirilir ve almış olduğunuz randevu ile bizleri adreslerinize davet edersiniz. Bizler de sizi vakit kayıplarından ve evcil hayvan dostlarınızla yeteri kadar ilgilenememenin verdiği vicdani rahatsızlıklardan kurtarmak adına böyle mükemmel bir hizmeti ayağınıza getiririz. Pethair’ın gezici aracıyla sunduğu bu mükemmel hizmetin tam teşekküllü bir veteriner kliniğinde sunulmakta olan hizmetlerden hiçbir farkı yoktur.

Gezici Araçtaki Hijyen Koşulları Ne Durumdadır?

Bilhassa hijyen konusu en çok dikkat ettiğimiz noktadır ve kurulduğumuz andan bu yana firmamız tarafından bu ilke benimsenmiştir, halen daha da sürdürülmektedir. Gezici köpek kuaförü Suadiye ailesi olarak her dostumuza uyguladığımız işlemden sonra ekipmanlarımızı ultraviyole cihazlarımızda sterilize ediyoruz ve bu işlem tamamlanmadan asla başka bir işlemi uygulamaya başlamıyoruz.

Pethair ile Evcil Hayvanım Emin Ellerde mi?

Pethair, evcil hayvanınızı belki de sizin düşündüğünüzden daha çok düşünür. Hiçbir zaman onların üzerinden kendisine kar sağlamak gibi bir amacımız olmamıştır. Bu sebepten dolayı bizlere fazladan kazanç sağlayabileceğini bildiğimiz halde anestezi uygulaması yapmıyoruz. Zira evcil hayvan kuaförlüğü gibi sıradan bir işlem için anestezi yapacak olursak evcil hayvan dostlarımızın sağlığını sonunu düşünmeden riske atmış oluruz. Aynı zamanda yine bize kazanç sağlayabilecek olmasına rağmen kedilerin yıkanmasının medikal açıdan doğru bulmadığımız için kedi dostlarımızın yıkanması hizmetini de maalesef siz değerli müşterilerimize sunmaya sıcak bakmıyoruz. Tüm bu çekinceli baktığımız işlemler için pethair.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.