Genel Gezici Köpek Kuaförü
Gezici Köpek Kuaförü

Gezici Köpek Kuaförü

Gezici Köpek Kuaförü

Evcil hayvanların her türlü bakım işlemi yüksek derecede uzmanlık gerektirebildiği için, bu işlemleri uzman merkezler tarafından yaptırmak daha doğru oluyor. Bu konuda hizmet veren köpek oteli ve köpek kuaförü gibi belirli merkezler vardır. Özellikle köpeklerde tüylerin ve tırnakların kesilmesi ile ilgili olarak hizmet veren çeşitli köpek kuaförlerinin varlığını biliyoruz. Bu alanda 7/24 pethair.com.tr sitesi ile irtibata geçerek köpeklerin tüy ve tırnaklarının kesilmesi konusunda gerekli tüm hizmetleri alabilirsiniz.

Köpek kuaförlüğü konusunda gerekli tüm teknik donanımlara sahip olan Pet Hair firması, uzman ekipleriyle birlikte köpeğinizin tüm bakımlarını yürütüyor. Gezici köpek kuaförü sistemiyle çalışan firma, direkt olarak özel araçlarıyla bulunduğunuz adrese gelerek köpeğin tıraş ve diğer bakımlarını yapıyor.

Köpek Kuaförleri Ne İş Yapar?

Ev ortamında yaşayan köpeklerin tüylerinin belirli periyodik sırayla tıraş edilmesi gerekiyor. Gereğinden çok uzayan tüyler çeşitli enfeksiyonların oluşmasına sebep olabilir. Ayrıca çok uzayan tüyler köpeğe de fazlasıyla rahatsızlık verebilir. Bu konuda kendi başınıza işlem yapmanız, köpekte zarar oluşturabileceği gibi şekil bozukluğuna da yol açabilir. Köpek kuaförleri bu alandaki ihtiyacı gidermek amacıyla kurulmuş köpek bakım merkezleridir. Türkiye’de evcil hayvan sayısının en fazla olduğu İstanbul çevresinde etkili hizmetler veren pethair.com.tr sitesi, köpeklerinizin tüm bakımlarını uygun fiyatlarda yapıyor.

Köpek Kuaförü Hizmetleri

Köpek kuaförlerinde tıraş işleminin yanı sıra sıra birçok farklı bakım yapılabiliyor. Pet Hair firmasıyla irtibata geçtiğiniz zaman makas ve makine tıraşı olmak üzere iki farklı kesim alternatifini bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra tırnak kesimi, banyo ve rötuş işlemleri de yapılıyor. Köpekte göz çevresi, kulak içi ve genital bölgedeki tüyler alınarak daha sağlıklı bir yapıda kavuşturulması sağlanır. Ayrıca tüylerin daha bakımlı görünmesi için tarama hizmeti de verilecektir.

Köpek Kuaförü Ücretleri

Pet Hair firması gezici köpek kuaförü sistemiyle birlikte bulunduğunuz adreslere hızlı bir şekilde gelerek köpeklerin tıraş ve diğer bakım işlemlerini yapıyor. Bu sayede hiçbir zahmete katlanmadan köpeğin tüm periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz. Sizler için en uygun fiyat avantajlarını sunan Pet Hair, ortalama olarak 30-40 TL’den başlayan düşük fiyatlarla köpek tıraşı yapıyor.

Gezici Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.