Genel Gezici Pet Yıkama İstanbul
Gezici Pet Yıkama İstanbul

Gezici Pet Yıkama İstanbul

Gezici Pet Yıkama İstanbul

Pet kuaförler kedi, köpek ve evcil kuşların bakımlarının yapıldığı merkezlerdir. Bu merkezler evcil hayvan besleyen kişilerin çok sık uğradığı yerlerdir. Pet kuaförlerde her türlü hizmet yapılıyor. Kuaförlerin güzel bir uygulaması bulunuyor. Bu da gezici kuaförlerdir. Gezici kuaför her türlü hizmetin araçlarda yapılması bir diğer anlamıyla da kuaförün evlere bakıma gitmesidir. Hayvan sahipleri için güzel bir sistemdir. Gezici kuaför hizmetini pethair.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitede pek çok uygulama bulunuyor. Gezici kuaför için sistemden randevu almak da mümkün oluyor.

Pet Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Pet kuaför hizmetlerinde pet yıkama çok tercih ediliyor. Yıkama işlemi itinayla yapılıyor. Pet yıkamada hayvan cinsine uygun şampuanlar kullanılıyor. Evcil hayvan yıkanmadan önce tüyleri güzelce temizleniyor. Ardından yıkama işlemi başlıyor. Öncelikle isteğe göre ilaçla yıkama yapılıyor. Özel şampuanlar ekleniyor ve güzelce yıkanıyor. Pet yıkaması bitince durulama suyuna koyuluyor ve kurutma makineleriyle kurutuluyor. Bu işlemlerin tamamı gezici pet yıkama İstanbul kuaföründe yapılıyor.

Pet Kuaförleri Yardımcınız Oluyor

Pet kuaförlerinde hayvanlarınız için her şey düşünülüyor. Bu yüzden hizmet sayısı oldukça fazladır. Her hizmet türüyle ayrı uzmanlar ilgileniyor. Uzmanlar köpeklerinize ve kedilerinize sevgiyle yanaşıyor. Hayvanları incitmeden yıkama ve temizlik işlemleri yapılıyor. Köpek ve kedi traşı da bu hizmetler içerisinde bulunuyor. Traşın farklı türleri mevcut. Evcil hayvanın tüy özelliğine bakılarak traş ediliyor. Evinize gelerek trafik sorunu yaşamanıza engel oluyor. Tercihiniz gezici pet yıkama İstanbul olabilir.

Pet Yıkama Ücretleri

Pet kuaförleri pet yıkama için farklı ücretler alıyor. Alınan ücretler banyonun türüne göre değişiyor. Özel şampuanlı yıkama 60 TL, sade banyo 40 TL, traşla beraber yıkama 100 TL gibi ücretlerle yapılıyor. Evcil hayvanlarınızın sağlığı her şeyden daha kıymetlidir. Bu yüzden gereken bakımlar yapılmalıdır. Bakım için belirli bir bütçe ayrılmalıdır. Evcil hayvanların sevgiye ve şefkate ihtiyacı vardır. Onlara bakım yaptırarak ilginizi gösterebilirsiniz. Pethair.com.tr sitesinde aradığınız pet bakımın tamamını bulabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplerinin üstlerine düşen en büyük görev hayvanlarının bakımını yaptırmak ve onlara sevgi göstermektir.

Gezici Köpek Yıkama Salonu

ÖNCEKİ YAZI

PetHeir Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.