Genel Hayvan Kuaförü Fiyatları
Hayvan Kuaförü Fiyatları

Hayvan Kuaförü Fiyatları

Hayvan Kuaförü Fiyatları

Evcil hayvanların bakımı sürekli yapılmalıdır. Aksa takdirde mikrop oluşma riski artar. Böyle durumlarda hastalık oluşma ihtimali de artıyor. Bunların oluşmasını önlemek için gereken temizlikler yapılmalıdır. Bu temizlikler için de banyo ilk sırada yer alır. Haftada en az bir kere evcil hayvanınızı yıkamanız onun sağlıklı olmasında önemli yer tutar. Evcil hayvanın banyosu evde yapılabilir ancak özel ilaçlarla yıkamak ve daha temiz olmasını sağlamak için hayvan kuaförleri tercih edilebilir. Hayvan kuaförleri evcil hayvanların her türlü ihtiyacını karşılar ve hayvan beslemenizi kolaylaştırır. Hayvan kuaförü fiyatları hayvan türüne göre değişiyor.

Hayvan Kuaförü Köpek Bakım Fiyatları

Köpekler de sık beslenen evcil hayvanlar arasında bulunuyor. Köpeklerin bakımı kedilere göre biraz daha zor olabiliyor. Büyük ve saldırgan olmaları bakımı zorlaştırabiliyor. Köpeklerin bakımında banyo, traş, tırnak ve tüy bakımı, kulak temizliği ve göz bakımı yer alıyor. Köpek bakımı hizmetleri pethair.com.tr sitesinde de bulunuyor. Kulak temizliği ve ilaçlı yıkama 75 TL, özel şampuanlı banyo 40 TL, boyutlara göre ilaçlı banyo 80 TL’den başlıyor. Hizmetler toplu alınmak istendiğinde indirim yapılabiliyor. Ayrıca hizmetiniz evinize kadar da gelebiliyor.

Eve Gelen Hayvan Kuaförü

Vaktinizin kısıtlı olması ve çalışmanız gibi nedenlerle evcil hayvanınıza bakım yapamadığınız için üzülmeyin. Çünkü hayvan kuaförü evinize kadar geliyor. Evcil hayvan bakımı için kuaföre götüremeyenler için harika bir çözüm. Evinize gelip hayvanınız alınıyor ve belli bakımları yapıldıktan sonra geri getiriliyor. Ayrıca isterseniz gezici özel araçta da bakım yaptırmak mümkündür. Bakım günü almak için pethair.com.tr sitesine girebilirsiniz. Almak istediğiniz bakımı seçebilirsiniz.

Hayvan Kuaförü İle Kedilerinizi Güzelleştirin

Hayvan kuaförleri köpek bakımı yaptıkları gibi kedilere de değişik bakımlar uyguluyor. Bu uygulamalardan kedi banyosu ilk sırada yer alıyor. 40 TL gibi uygun bir fiyatla kediniz banyo yaptırılıyor ve titizlikle kurutuluyor. Ayrıca kedinin türüne uygun traşlar yapılıyor. Makine traşı 80 TL’den başlıyor. Makas traşı da tüylere estetik görünüm vermek için kullanılıyor. Fiyatları 100 TL civarında oluyor. Hayvanın cinsine göre hayvan kuaförü fiyatları değişiklik gösteriyor.

Hayvan Kuaförü Fiyatları

ÖNCEKİ YAZI

Pet Yıkama İstanbul

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.