Genel Karaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama
Karaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Karaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Karaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Köpekler insanların günlük hayatta hem sadakat açısından hem de dostluk bakımından sahipliğini kolayca ve severek üstlendiği canlılardır. Her kesim tarafından dost olarak kabul edilen köpeklerin bakımları ve temizliği elbette çok zordur. Bu faktör göz önüne alındığında pethair.com.tr aracılığı ile en yüksek kalite farkı köpeklerinizin bakımlarında bulabilirsiniz. Bu noktada işinin erbabı niteliğinde olan uzman çalışanların köpeklerin alınmasından teslim edilmesine kadar her türlü bakımı sağlayan Karaköy köpek kuaförü ve yıkama sektöre liderlik yaparak bu alanda farkını her kesimlere göstermiştir.

Yapılan sağlık uygulamaları

Köpek bakıcıları tarafından güvenli ve rahat bir şekilde alınan köpekler ırklarına göre ayrılıp vücut değerleri olan boy, kilo, kan tetkikleri veterinerler tarafından ölçülerek sağlık açısından yeterlilikleri kontrol edilmektedir. Yapılan tetkikler sonucu negatif çıkan her hangi bir ölçüt sahiplerine iletilerek gerekli aşı işlemleri yapılmaya başlanır. Besin değeri açısında mükemmel mamalar ile köpeklerin yiyecekleri de bu tetkiklere göre ayarlanmaktadır. Ayrıca sağlık hizmetleri pethair.com.tr tarafından çok önemli görülerek her türlü sağlık işlemleri tavsiye edilmektedir.

Alınan önlemler ve hizmetler

Hizmetler doğrultusunda en rahat odalarda misafir edilen köpekler cins, tür ve ırklarına göre ayrılmakta olup veya en yakın özelliği sağlayan köpeklerle birlikte ikamet etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca köpeklerin rahatsız olduğu her türlü davranışlardan kaçınıp agresifleşmelerinin de önüne geçilmektedir. Tüm bu ve daha sayamadığımız dikkatli önlemler sayesinde ayrıcalıklı ve avantaj sağlayan işlemler Karaköy köpek kuaförü ve yıkama ile tüm halkın hizmetindedir.

Yıkama ve verilen eğitimler

Köpeklerinizin sağlığı göz önünde bulundurularak en iyi yıkama malzemeleri ile uzman çalışanlar tarafından son ayrıntılara kadar yıkama yapılarak temizlenen köpekleriniz uygun taramalar ile her tüyüne gereken tarak darbeleriyle zarar vermeden temizlenme yapılır. Verilen eğitimlere gelecek olursak bilir kişilerce yanlış davranışlardan kaçılarak temel itaat eğitimi verilir. Bu eğitimde bir tasma yardımıyla otur, kalk, koş, dur ve buna benzer komutlar öğretilmek amaçlanmıştır. Burada başarılı olan köpeklerinize ileri derecede itaat dersleri verilerek bu seviyede tasma yardımı kullanılmadan komutların öğretilmesi gerçekleştirilir. Temel prensip köpeklerin algılama seviyeleri en üst noktalara varması amaçlanmıştır. Eğitim süreleri köpekten köpeğe değişme gösterdiği için tahmini süre 3 ile 6 hafta arasıdır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.