Genel Kedi Kuaförü Fiyatları
Kedi Kuaförü Fiyatları

Kedi Kuaförü Fiyatları

Kedi Kuaförü Fiyatları

Evcil hayvan beslemek birçok sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bu sorumlulukların başında beslenen hayvanların bakımı geliyor. Düzenli aralıklarla bakım yapılması beslediğiniz hayvan için önem taşıyor. Evcil hayvan besleyenlerin tercihi genellikle kedi ya da köpek oluyor. Her iki hayvanın da tüylü olması ve tuvalet alışkanlığının kazanılmış olmaması bakımını zorlaştırıyor.

Ancak gerekli bakımlar yapılıp, eğitim verildiğinde evcil hayvan beslemek daha kolay oluyor ve evde rahatça besleniyor. Kedilerin fazla tüye sahip olması eve alınmasını zorlaştırsa da bu konuda yardımcı siteniz pethair.com.tr oluyor. Sitede evcil hayvan bakımına dair her şey bulunuyor.

Kedi Kuaförü İle Kediler Daha Bakımlı

Kedi besleyenler için tüy büyük bir problem olabiliyor. Ancak bunun da çözümü var. Kedilerin traş edilmesi tüy dökmesini engelliyor ve tüylerin yenilenmesine neden oluyor. Bu işlemi gerçekleştiren kedi kuaförleri var. Kedi kuaförü fiyatlarıtraş türüne göre değişiyor. Makine ve makas tıraşlarında fiyatlar 80 TL’den başlıyor. Makas traşı diğer traşa göre biraz da pahalı olabiliyor. Kedileriniz traş olduğunda daha bakımlı ve temiz görünüyor. Kedilerinizin tüylerine özel ilaçlar tercih ediliyor.

Kedinizin Cinsine Uygun Traş Çeşitleri

Kediler değişik cinslerde olabiliyor. Her cinse uygun traş yapılması kediler için önemli oluyor. Makine traşı 100 TL’ye yapılabiliyor. Bu traş çok tüy döken kedilere uygun oluyor. Makas traşı da tüylere şekil vermede kullanılıyor. 80 TL’ye makine traşı yaptırmak mümkün. Ayrıca traş sonrası banyo hizmeti de mevcut. Banyo ücreti bu fiyatlara dahil değil. 40 TL’den başlayan fiyatlarla kedi banyosu yaptırılıyor. Kedi kuaförü fiyatları bu şekilde farklılık gösteriyor.

Kedi Kuaförünüze Online Randevu Alabilirsiniz

Kedilerin her türlü bakımının yapıldığı kedi kuaförleri için pethair.com.tr sitesinden online randevu almanız mümkün. Siteye girerek istediğiniz hizmeti seçip randevu gününüzü belirleyebilirsiniz. Kedi bakım hizmetlerinde; tırnak temizliği, kulak bakımı, banyo yapımı, kedi traşı ve ilaçlı tüy taramaları mevcut. Ayrıca kedi kuaförünün özel bir uygulaması da var. Bu uygulama eve gelen kedi kuaförüdür. Dilerseniz kedi kuaförü kedilerinizi evden alıp bakımını yaptıktan sonra eve teslim ediyor.

Kedi Kuaförü Fiyatları

SONRAKİ YAZI

Gezici Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.