Genel Konforun Diğer Adı Piqapoo Piqapoo Nedir? Ne İçin Kullanılır?
Konforun Diğer Adı Piqapoo Piqapoo Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Konforun Diğer Adı Piqapoo Piqapoo Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Konforun Diğer Adı Piqapoo Piqapoo Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Sizin can dostlarınızı sizden başka birileri daha düşünüyor. Onlar, ihtiyaçları olduğu zaman söyleyemiyor. Ama ihtiyaçlarını karşılamak için piqapoo ailesi size bu fırsatı sunuyor. Köpeğinizi en az sizin kadar düşünüyor. İhtiyaçlarını karşılaması için ve sizin dışarıda rahatça gezip eğlenmeniz için size büyük bir fırsat sunuyor. Bu ürünü köpeğinizin kuyruğuna takıyor ve ellerinizi dışkıya dokunmak zorunda bırakmadan geriye size rahatlık kalıyor. Üretilen bu ürün sayesinde köpeğiniz dışkısını klipsli ve torbalı olmak üzere iki bölümü bulunan bu aparata yapıyor ve sonrasında sadece kolayca takıldığı gibi çıkarılıyor ve çöpe atılıyor.

Piqapoo Nasıl Kullanılıyor?

Maşaya benzeyen klipsli bir aparat ve hemen altında hafif, dışarıdan dışkı görünmeyecek kadar opaklığa sahip olan, aynı şekilde yumuşak silikonlarla üretilmiş, sızdırmayacak kalınlıkta ama köpeğinize ağırlık yapmayacak kadar hafif olan torbadan meydana geliyor. Tek elle hatta birkaç parmak kullanılarak takılacak kadar bir kolaylığa sahip olan bu ürün köpeğin kuyruğunun başlangıç noktasına takılıyor. Bir nevi bebeklerde kullanılan bebek bezi işlevi görülüyor. Köpeğiniz dışkı ihtiyacını karşıladıktan sonra yine takıldığı gibi çıkarılıp çöpe atılıyor. Size de dışarı çıktığınızda dışkı toplamak zorunda kalmadan, gezmenin tadını çıkarmak kalıyor. Ayrıca bu ürün çok hafif ve rahat olduğu için yürüyüş boyunca da çıkarmamanız emin olun ki köpeğiniz açısından bir sorun oluşturmuyor.

Piqapoo ‘yu Kullanmak İçin Bir Eğitim Gerekiyor Mu?

Kullanımı çok kolay ve taşıma yönünden de çok hafif olmasına rağmen, bazı köpekler yabancı bir maddenin vücuduna takılmasıyla tepki verebiliyor. Köpekler bu tepkiyi tasmanın ilk takıldığı zamanlarda da veriyor. Ama köpeklerin bu ürüne alışması uzun sürmüyor. Bu ürünü köpeğin kuyruğunun başlangıç noktasına taktıktan sonra, bir süre yürüyüş yapmasını sağlayarak, kuyruğuna takılı olan ürünün unutturulması kolay oluyor. Bunun için bu maddenin hafif olması da büyük ölçüde faydalı oluyor. Bu ürünü sipariş ettiğiniz zaman köpeğinizin ırkı, cinsi ve boyutlarını bildirmenizde sizin açınızdan faydalı oluyor ve bu sayede köpeğinize uygun olan ebatlarda bir ürün elinize ulaşıyor.

Konforun Diğer Adı PiqapooPiqapoo Nedir? Ne İçin Kullanılır?

 

SONRAKİ YAZI

PetHeir Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.