Genel Köpeğiniz ve Sizin İçin Asrın Ürünü Piqapoo ile Tanışın
Köpeğiniz ve Sizin İçin Asrın Ürünü Piqapoo ile Tanışın

Köpeğiniz ve Sizin İçin Asrın Ürünü Piqapoo ile Tanışın

Köpeğiniz ve Sizin İçin Asrın Ürünü Piqapoo ile Tanışın

Düzenli olarak tuvalet ihtiyaçları için dışa çıkarılan köpeklerin bu zaman dilimleri onlar için eğlenceli olurken sahipleri için sanki eziyet haline gelir. Enerjilerini atmaları, koşmaları eğlenmelerini ve bu ara tuvalet ihtiyaçlarını görebilmeleri için dışarıya çıkarılan köpeklerin kendileri için uygun herhangi bir yere dışkılarını bırakmaları sahipleri için kolay bir durum değildir.

Piqapoo Nasıl Bir üründür?

Piqapoo köpek sahipleri için ciddi anlamda en büyük problemlerden olan tuvalet derdinden kurtaracak mucize bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Oldukça pratik ve temiz bir kullanımı olan bu ürün sayesinde köpek sahipleri köpeklerinin pislikleri ile kendileri uğraşmak zorunda kalmıyorlar. İhtiyaçları için dışarıya çıkarılacak köpeğin kuyruğuna takılan silikon kıskaç ile sokakta tuvalet ihtiyaçlarını bu poşete yaptıkları için size sadece kıskacın ucundan tutup çöp kutusuna atmak kalıyor. Kıskaç dışkıya değmediği için temiz kalıyor ve bu sayede eller kesinlikle kirlenmiyor.

Piqapoo Ürünün Özellikleri

Köpeklerinizin pisliğini en hijyenik koşullarda poşete toplayarak çöpe atılmasını sağlayan piqapoo köpeğinize sağlığına zarar vermeyecek olan silikon malzemeden üretilmiş olup, kıskacın iç kısmı tamamen yumuşak yumuşak olarak imal edilmiştir. Köpeğin kuyruk dibine takılan bu ürün kesinlikle can yakmayan ve ağırlığı olmayan bir malzemedir.

Piqapoo Ürüne Köpek Nasıl Alışıyor

Köpekler ve sahipleri için konfor denecek kadar mükemmel olan bu malzemeye köpeklerinizin alışması 5-6 dakika gibi bir zamanı alıyor. Aslında tasmadan çok daha hafif olan ve ağırlık yapmadığı gibi canını da acıtmayan bu ürün takıldığında belki kuyruğunda ne olduğunu anlamaya çalışabilir. Ama bu durum çok uzun sürmeyecek sizinle birlikte yürüyüşe çıktığı an zaten unutacaktır. Ayrıca tuvaleti yapacağı yeri uygun görmediğiniz taktirde onu sürekli hayır oraya değil diye ikaz etmeyecek olmanız ne sizi ne onu gereksiz yere germeyecektir. Aslında köpeğiniz ile dışarıya sadece tuvalet için çıkılmamasına rağmen sürekli olarak takip etmek zorunda kaldığınız için yürüyüşler de zevk olmaktan çıkar. Ülkemizde ilk olan bu ürün sayesinde sizde köpeğinizle dışarı çıkıp gezmenin ve zevkli yürüyüşler yapmanın tadını çıkartın.

Köpeğiniz ve Sizin İçin Asrın Ürünü Piqapoo ile Tanışın

Video kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UCxV7ZQXTq7yPtfMAfrdNjvg

ÖNCEKİ YAZI

Gezici Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.