Genel Köpek Berberi
Köpek Berberi

Köpek Berberi

Köpek Berberi

Evde köpek beslemek çeşitli sorumlulukları da beraberinde getirir. Beslenmesi, temizliği, aktiviteleri derken birçok konuda deneyim edinilir. Özellikle de belirli aralıklar ile bakımının yapılması bu hayvanlar için oldukça önemlidir. Köpek berberleri her gün yeni bir hizmet ile aksiyon almaya devam etseler de bazen uçuk fiyatlar bazen hijyenik olmayan hizmetler ile karşılaşılır. Ancak pethair.com.tr sitesi köpek sahiplerinin her türlü ihtiyacına yanıt vermek için bekliyor. Site hem ekonomik fiyatları ile hem de hijyenik hizmetleri ile son zamanların en sık tercih edilen köpek berberlerinden bir tanesi olmuş durumda.

Hijyenik Temizlik Anlayışı

Köpek temizliğinin evde yapılması hem zahmetli hem de pahalı bir süreçtir. Ancak pethair.com.tr bir telefon ile istenilen yere gelerek sevimli dostun temizliğini son teknoloji ürünlerle gerçekleştiriyor. Köpeğin üşümemesi için yılın her mevsimi ılık su ve en kaliteli hayvan temizlik ürünleri kullanılıyor. Hem eğlenip hem temizlenmesi için uzman bir ekip tarafından tüm imkanların seferber edildiği bu araçlar sevimli dostlar için özel olarak üretiliyor. Köpek berberi denildiğinde ilk akla gelen bu firma her gün onlarca köpek dostun temizliğini gerçekleştiriyor.

İstanbul’un Her Yerine Gezici Hizmet

Firma geniş lokasyonları sayesinde İstanbul’un her yerine gezici köpek berberi hizmetini götürüyor. Üstelik şehir dışına çıkanlar köpeklerini firmaya teslim edebilirler. Çünkü köpek oteli hizmeti de veren firma evcil hayvanların bakımı için her şeyi düşünmüş. Onların sahipleri yokken konaklayabileceği, eğlenebileceği ve aktivitelerde bulunabileceği her türlü aksiyon alınmış. Üstelik her gün kaldıkları yerler veteriner hekim eşliğinde dezenfekte ediliyor. Diğer köpek dostlar ile kaynaşması için çeşitli oyunlar düzenleniyor ve sıkılmamaları için uzman bir kadro her gün yeni bir fikir ile onlara yaklaşıyor.

Köpek Eğitiminde Doğru Adres

Köpeklerinin çeşitli eğitimler almasını ya da yeteneklerini geliştirmesini isteyen sahipler firmaya güvenebilir. Çünkü işinde profesyonel eğitmenler henüz 2 aylık olan köpeklerin eğitiminde bile başarılı işler çıkarıyor. Onların içgüdülerini kullanarak birçok şeyi başarabileceklerine yönelik yapılan eğitimlerde şimdiye kadar onlarca köpek dost eğitildi. Üstelik ödüle ve motivasyona dayalı eğitimlerin hemen hepsi başarılı sonuçlar verdi.

Köpek Berberi

ETİKETLER
SONRAKİ YAZI

Köpek Kuaför Salonu

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.