Genel Köpek Kuaför Salonu
Köpek Kuaför Salonu

Köpek Kuaför Salonu

Köpek Kuaför Salonu

Sadık dostlarımız köpeklerimizin temiz ve bakımlı olmaları sağlıklı olmaları yolunda bir adımdır. Köpeğinizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu olması için onların bakımlı ve temiz olmaları gerekir. Bakım yapılması demek tüylerinin tıraş edilmesi, tırnak bakımı, parazitlerden arındırılması, banyosu gibi işlemlerdir. Köpeğinizi tıraş ettirmek için köpek kuaförü sizlere yardımcı olur. İyi bir köpek kuaförüne teslim ettiğiniz köpeğiniz tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Köpek Kuaförü Ne İş Yapar?

Bu hizmeti veren pethair.com.tr ile iletişime geçerek siz de talepte bulunabilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış bir araçla gezici olarak hizmet veren kuaför, köpeğin tüylerini tıraş eder tıraş makinesi veya makasla işlem yapılır. Tüy uzunluğuna bağlı olarak ve cinsine göre bazıları makasla kesilmesi gerekmektedir. Bu cinslerde makasla tüyler kısaltılır, fön makinesi ile kurutulur ve taranır.

Banyo hizmeti için özel şampuanlar kullanılarak yıkanır, mis gibi kokmaları sağlanır. Tırnaklar kesilir ve hastalıklara karşı bakımları yapılır. Özel parazit ilaçları ve koruyucularla dışarıdan gelecek olan parazitlere karşı koruma altına alınır. Göz ve kulak temizliği yapılarak bu organların sağlığı korunur, çeşitli hastalıkların bulaşmasına karşı önlem alınır.

Hijyenik Köpek Kuaförlüğü Hizmeti

Gezici araçla hizmet veren köpek kuaförü kullanmış olduğu tüm alet ve teçhizatlarında hijyeni ön planda tutar. Sterilizasyon makinesi ile makas, makas uçları, tıraş makineleri, tırnak bakım aletleri sterilize edilir. Sterilize edilmemiş olan aletlerle müdahale edilmesi sonucunda bir köpekten diğerine istenmeyen hastalıkların bulaşması veya parazit bulaşması tehlikesi yaratacağı için bu duruma karşı önlem alınması gerekir. Önemli olan köpeğin sağlığı ve temizliği olduğu için bu konuya hassasiyet göstermek gerekir.

İnternet Sitesinden Bize Ulaşabilirsiniz

İnternet sayfamıza girerek pethair.com.tr köpek kuaförlüğü hizmeti hakkında bilgi edinebilirsiniz. Köpeğiniz varsa ve ona gereken hassasiyet ile özeni göstermek istiyorsanız mutlaka iletişime geçmelisiniz. Kaliteli malzemelerle, doğru müdahale ve sağlıklı çözümler için kuaförlük hizmetinden yararlanın.

Evinizde aynı yaşam alanını birlikte paylaştığınız, sadık dostunuz köpeğiniz için yapmanız gereken her şeyi yapmak istersiniz. Aynı ortamda olduğunuz için onun sağlığı sizi de etkiler, düzenli tıraş olması sonucunda evde tüy dökülme sorunu ortadan kalkar. Herhangi bir parazit söz konusu olduğunda bu parazitler sizlere de bulaşabilir ve yaşam kalitenizi düşürür. Bu nedenle en iyi şekilde bakım yaptırdığınızda siz de daha huzurlu olursunuz, o da.

Köpek Kuaför Salonu

ÖNCEKİ YAZI

Köpek Berberi

SONRAKİ YAZI

Snoopy Pet Kuaför

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.