Genel Köpek Kuaförü Fiyatları Hakkında
Köpek Kuaförü Fiyatları Hakkında

Köpek Kuaförü Fiyatları Hakkında

Köpek Kuaförü Fiyatları Hakkında

Köpek kuaförü köpeklerin traş edildiği ve bakımlarının yapıldığı yerlerdir. Burada köpeğiniz için gerekli tüm temizlik işlemleri yapılır. Köpekler de belli zamanlarda temizlenmeye ve traş olmaya ihtiyaç duyarlar. Hayvan sahipleri bu zamanları iyi bilmelidir. Çünkü sağlık için hayvan temizliği son derece önemlidir. Köpeklerin pirelenmesini engellemek ve bakteri oluşumunu önlemek adına birtakım bakımlar yapılır. Köpek kuaförlerinde deri temizliği içinde özel ilaçlarla bakteri temizliği de yapılıyor. Kuaförler aklınıza gelen tüm bakımı yapıyor. Köpek kuaför fiyatları hizmet türüne göre değişiyor.

Köpek Kuaförlerinde Yapılan Bakımlar

Köpek kuaförleri çeşitli bakımları tam donanımlı yapıyor. İsteğe göre ilaçlama ya da şampuanla yıkama işlemleri de yapılıyor. Şampuanlı tüy bakımı, bakteri temizliği, genital tüylerin alınması, makine ve makas traşı, göz bakımı, kulak içi temizliği, tırnak kesimi ve manikür bu bakımlar arasında yer alıyor. Bunların hepsi ayrı ayrı fiyatlara sahip oluyor. Köpek kuaför fiyatları hizmetin içeriğine göre hesaplanıyor. Ayrıca kuaför hizmeti evinize gelirse fiyat biraz daha artabilir.

Köpek Kuaförü Hizmet Ücretleri

Köpek bakımında farklı fiyatlar yer alıyor. Hizmet ücretleri şöyle söylenebilir: Manikür işlemi 75 TL, özel şampuanlı banyo 60 TL, sade banyo 40 TL, makine traşı 80 TL, makas traşı 100 TL, kulak ve göz temizliği 75 TL, ilaçlı bakteri temizliği 50 TL’den başlayan fiyatlarla hayvan sahiplerini bekliyor. Köpeğinizin tüm bakımını yaklaşık 400 TL gibi bir fiyatla yaptırabilirsiniz. Ayrıca köpek bakımında fiyat kampanyaları da bulunuyor. Bunlardan yararlanabilirsiniz. Pethair.com.tr sitesi köpek sahiplerinin ziyaret ettiği sitelerden oluyor.

Pethair İle Randevunuzu Alın

Köpeğinizin bakım günü geldiyse vakit kaybetmeden randevu almalısınız. Köpek bakımı için randevu adresi pethair.com.tr sitesidir. Buradan kolaylıkla gün belirleyip köpeğinizi emin ellere teslim edebilirsiniz. Ayrıca köpek kuaförleri zamanı olmayan hayvan sahipleri için bir uygulama bulunduruyor. Bu da gezici köpek kuaförüdür. Bu sayede saatlerce trafikte oyalanmanıza gerek kalmıyor. Gezici araçlar evinize gelerek köpeğinizin tüm bakımını kısa sürede tamamlıyor. Bu hizmet hayvan sahiplerinin oldukça hoşuna gidiyor. Fazla zaman kaybetmeden randevu alabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Fiyatları Hakkında

ÖNCEKİ YAZI

PetHeir Köpek

SONRAKİ YAZI

Köpek Berberi

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.