Genel Köpek Kuaförü Fiyatları
Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek Kuaförü Fiyatları

Köpek Kuaförü Fiyatları

Hayvanlar arasında insanların en yakın dostu olan köpek, çok fazla kişi tarafından bakıldığı için köpeklerin bakımı, hizmeti ve eğitimi ile ilgili çok fazla yer açılmış durumda. Bazı kişiler köpeklerin bakımı ile çok fazla ilgilenmekte. Köpek bakımını köpek kuaförlerine yaptırmaktadır. Eğer sizin de bakımına özen gösterdiğiniz bir köpeğiniz var ise İstanbul sınırları arasında ikamet ediyor iseniz köpeğinizin bakımını en iyi şekilde yaptırmak için Pet Hair ile iletişime geçebilirsiniz.

Pet Hair Hizmetleri

pethair.com.tr uzantılı siteden de ayrıntılı bilgi sahibi olacağınız firma gezici olarak İstanbul sınırları için de hizmet vermekte. Köpeklerin bakımı için her türlü donanıma sahip ve konusunda uzman kişiler çalışmakta. Bakım hizmetlerinin yanında firma köpek eğitimi ve köpeklerin ikameti için köpek oteli hizmeti de vermektedir. Köpek kuaförü fiyatları ve diğer hizmetler ayrı olarak ücretlendirilmektedir.

Pet Hair’ e Köpek Bakımı Yaptırmak İçin Nasıl İletişime Geçiliyor

Firmanın pethair.com.tr adresinin ana sayfasına girerek sağ üst köşeden size uygun bir zaman için randevu alabilirsiniz. Adres bilgilerinizi de verdiğiniz de gezici köpek bakım hizmetleri veren görevli personel adresinize gelerek talep ettiğiniz hizmetleri köpeğinize verecektir. Köpeğinizin yıkanması dört mevsim sıcak su ile yapılmaktadır. Araçta çevrenin temiz tutulması için gerekli atık su tankı da bulunarak çevre dostu hizmet verilmektedir. Araç sürekli olarak sterilizasyon makinesi ile sterilize edilerek gerekli hijyende sağlanmaktadır. Elektrik jeneratörü de her hangi bir elektrik kesintisine karşı bulunmaktadır.

Pet Hair Kuruluş Amacı

Firmanın kuruluş amacı evcil hayvanların yaşadığı yerden uzak kalarak stres yaşamadan bakımlarının yapılması için kurulmuştur. Aynı zamanda evcil hayvan sahiplerinin yol problemi yaşaması da bu şekilde engellenmiş durumdadır.

Fiyatlar

Pet hair gezici köpek kuaföründe, makine traşı, makas traşı, banyo, rötuş, tarama ve göz kulak temizliği gibi çok fazla köpek kuaförlüğü hizmeti verilmektedir. Bu hizmetlerin hepsi ayrı olarak ücretlendirilmektedir. Bu hizmetlerin ücretleri hakkında yani köpek kuaförü fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Firmanın internet adresinde iletişim bilgileri bulunmaktadır.

Köpek Kuaförü Fiyatları

SONRAKİ YAZI

Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.