Genel Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler
Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler

Tüm evcil hayvanlar gibi köpek türlerinin de özel bir bakıma ihtiyaçları olmaktadır. Evde bakım yapan hayvan severlerin zaman zaman bu konuda desteğe ihtiyaç duyması ile Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler kapılarını hizmete açmıştır. İşletme hayvan bakımı konusunda yetersiz bilgiye sahip olan ve köpeklerini özel bakım ile büyütmek isteyen tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Uzman kuaförler son derece özenli ve titiz bir çalışma ile küçük dostlarınızı teslim alır. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan bakımlar köpekleri ürküterek onları yıkanma konusunda daha da hırçınlaştırmaktadır. Köpeklerinizi ürkütmeden, köpek sahiplerini de strese sokmadan yıkama ve kuaför işlemleri hizmeti verilmektedir. Sitemiz pethair.com.tr köpek kuaförlüğü ve köpek yıkama dair merak ettiğiniz tüm bilgileri size sunmaktadır. Sitemizde size en yakın noktalarda bulunan bakım hizmetlerine yer verilmiştir.
“Köpek kuaförlüğü nedir?”, “Köpek yıkarken nelere dikkat edilmelidir? “, “Hangi türlerin daha sık tıraş olmaları gerekir? ” gibi tüm soruların yanıtı pethair.com.tr adresinde.

Köpek Kuaförlüğü Hizmeti

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler müşterilerin isteği doğrultusunda ve köpek sahiplerine de uygun önerilerde bulunarak kuaförlük hizmetini gerçekleştirmektedir. Peki “Kuaför hizmeti nasıl yapılıyor?” kısaca bir göz atalım.
Türlere özgü her türlü tıraş, özel kesim traşlar, makine kullanılarak yapılan traşlar Şirinevler mevkiinde yapılmaktadır. Her ırkın fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak kesim işlemi gerçekleştirilmektedir.
köpeklerde tüy kısaltma hangi aylarda yapılmalıdır?
Mevsimsel olarak gerçekleştirilen her türlü traş işlemi köpeklerin tüylerinin dökülmesine çözüm sunmaktadır. Tüyleri kesilen ve traş edilen köpekler bir kaç gün utangaç hareketler ve saklanma eğilimi gösterebilmektedir. Köpekleriniz uzman kuaförler tarafından psikolojileri de göz önünde bulundurularak hizmete tabi tutulur. Sibirya kurdu, kangal, çoban köpeği terrier gibi bazı köpek ırkları bakımı hassas olan ırklar arasındadır. Bu türlerin kuaför işlemleri daha sık şekilde gerçekleştirilmelidir. Diğer ırklarda tüy kısaltma yılda en az iki kere Bahar aylarında gerçekleştirilmektedir.

Köpek Yıkama Hizmeti

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Şirinevler tüm ırkların yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Irklar tüy özelliklerine ait özel şampuanlar ve losyonlar kullanılarak yıkanmaktadır. İlaçlı ve ilaçsız her türlü banyo hizmeti bu merkez tarafından verilir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.