Genel Köpek Kuaförü ve Yıkama Atış alanı
Köpek Kuaförü ve Yıkama Atış alanı

Köpek Kuaförü ve Yıkama Atış alanı

Köpek Kuaförü ve Yıkama Atış alanı

Hayvan sever bir ekip ile birlikte çalışarak insanlara nasıl davranılması gerekiyorsa hayvanlara da öyle davranan Pethair firması adeta köpeklerin rahatladığı ve mutlu hissettiği bir yer haline gelmiş bulunuyor.
İlk başta bu işlemlerin uygulanmasından köpek rahatsızlık duysa da karşısında bulunan profesyonel şişli harbiye köpek kuaförü ve yıkama hizmetini gerçekleştiren kişinin ince ses tonu ve güzel yaklaşımı köpeğin adeta çok rahat ve huzurlu hissetmesini sağlıyor. Zamanla yapılan işleme alışan köpek artık kendisini bırakıyor ve rahatlıkla temizliği gerçekleşmiş oluyor. Pethair firmasından yararlanmak için pethair.com.tr sitesinden randevu sistemi ile randevu almak ya da telefonla randevu almak yeterli oluyor.

Pethair Firmasının Verdiği Hizmetler

Pethair firmasında verilen hizmetlerin yanı sıra göz temizliği ve burun temizliği hizmeti de veriliyor olması onları birçok firmadan ayıran özellikler arasında bulunduruyor. Ayrıca pethair.com.tr sitesinden alınan randevularla günü ve saati belli olan bir kuaför hizmeti veriliyor. Bu hizmetler insanların ayağına kadar götürülerek evlerin önünde bir araç içerisinde de gerçekleştirilebiliyor.
Kaliteli bir ekip ve hayvan severler ile dolu bir ekip ile çalışılması da şişli harbiye köpek kuaförü ve yıkama hizmetinde gösterdiği güven duygusunu tüm İstanbul’a gösteriyor olmasını sağlıyor. Genel olarak verilen hizmetler ise makine ile tıraş etme hizmeti başta olmak üzere makas ile tıraş etme hizmeti, banyo vs. olarak oluşuyor. Bu hizmetler randevu sistemiyle köpeğin cinsine göre değişiklik gösterilen fiyatlara bakılarak alınıyor.

Pethair Göz Temizliği Hizmeti

Evde pek çok hava kirliliğine maruz kalma ihtimali olan köpeklerin gözleri çok hassas bir yapıdan oluşuyor. Özellikle sigara dumanı olmak üzere tozlarla köpeklerin tıpkı insanlarda olduğu gibi alerjik durumlar geçirilebileceği biliniyor. Bu yüzden pethair firması yaptığı hizmetlerine ek olarak köpeklerin göz temizliğini de cinse göre özel üretilmiş solüsyonlarla sağlıyor. Bu da pethair firmasının çok tercih edilmesinin temel faktörleri arasında yer alıyor.

Pethair Kulak Temizliği Hizmeti

Köpeklerin de tıpkı insanlarda olduğu gibi dış kulak, orta kulak ve iç kulak hastalıkları olabiliyor. Bunun en önemli sebebi temizliğinin eksik ya da düzensiz yapılmış olmasından kaynaklanıyor. Köpek bakıcılarının dikkat etmesi ve en az haftada 1 kere kontrol ettirmesi gereken kulak temizliği hizmeti pethair firması tarafından alınan hizmete ek olarak sağlanıyor. Bunu detaylıca pethair.com.tr sitesindeki randevu sisteminden de görmek mümkündür.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.