Genel Köpek Kuaförü ve Yıkama Atışalanı
Köpek Kuaförü ve Yıkama Atışalanı

Köpek Kuaförü ve Yıkama Atışalanı

Köpek Kuaförü ve Yıkama Atışalanı

Pethair firması köpek bakımı yapan ve bu bakımı derin bir hassasiyet göstererek yaptığı için çok fazla tercih edilen bir firmadır. Evcil hayvan bakmanın bu kadar artışa geçtiği bir dönemde bilinçsiz bir şekilde köpek bakanların da artması ile pethair firması daha önemli bir hale geliyor. Köpek bakanların köpek kuaförü ve yıkama atış alanı gibi pethair firmasının şubelerine götürerek orada temizliğinin yapılmasını sağlaması gerekiyor. Çünkü köpeklerin tüylerinin temizlenmemesi hem eve tüy dökmesini hem de hastalıkların ortaya çıkmasını köpeğin rahatsızlıklar geçirmesine neden oluyor.

Temizletilerek tüy dökme sorununa ve hastalık geçirme sorunlarına çözüm getirilebiliyor. Tabii ki bu temizlik yapılırken temiz ekipmanlar kullanmak gerekiyor. Bu konuda da müşteri yorumlarına pethair.com.tr sitesinden de ulaşılabildiği firma tarafından hassasiyet gösteriliyor. Pethair firması köpeğin yıkandığı şampuanlarını özenle seçip, tüyleri kestiği makine ya da makası özenle dezenfekte ederek bütün işlemlerin temiz gerçekleşmesini sağlıyor. Profesyonel köpek kuaförü ve yıkama atışalanı ile hizmet veren pethair firmasından burada yararlanmak mümkündür.

Pethair Firmasının Verdiği Hizmetler

Pethair firması kedi ve köpekler için hemen hemen İstanbul’un her yerinde hizmet veriyor. Bu hizmetleri sağladığı profesyonel bir ekibi bulunuyor. Aynı zamanda hizmetlerinin hepsini randevuyu alan kişinin isteği üzerine eve giderek de sağlayabiliyor. Yani köpek kuaförü isteyenin ayağına geliyor. Verilen hizmetler arasında tıraş hizmeti başta gelmekle beraber banyo ve tarama hizmeti de geliyor. Tıraş hizmeti makine tıraş hizmeti ya da makas tıraşı hizmeti olarak randevu alırken seçilebiliyor. Alınan hizmet hangisi olursa olsun göz ve kulak temizliği yapılarak yıkama işlemi de gerçekleştiriliyor. Peki, kulak ve göz hizmetlerinin önemi nedir?

Göz Temizliği Hizmeti

Köpeklerin gözlerinin temizlenme ihtiyacı onların ev içerisinde sigara dumanı olsun toz olsun birçok çevresel faktörlerle karşılaşmasından kaynaklanıyor. Göz hassasiyeti bulunan bu hayvanların göz temizliği yapılmadığında gözlerinde yaşarmalar vb. durumlar meydana gelebiliyor.
Kulak Temizliği Hizmeti
Köpeklerin göz temizliğinin yanı sıra haftada bir olacak şekilde kulak temizliği de gerçekleşmesi gerekiyor. Özellikle kapalı ya da uzun kulakları olan cinslerin kulak rahatsızlıkları çok fazla olabileceğinden buna dikkat etmek gerekiyor. Bütün bu bilgiler pethair.com.tr sitesinden daha detaylı bir şekilde öğrenilebiliyor.

 

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.