Genel Köpek Kuaförü Ve Yıkama Basınsitesi
Köpek Kuaförü Ve Yıkama Basınsitesi

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Basınsitesi

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Basınsitesi

Basınsitesi ve civarında hizmet vermekte olan köpek kuaförü ve yıkama basınsitesi bulunduğunuz adrese gelerek sizlerin küçük dostlarınıza güzellik için bakım yapar. Evcil hayvanlarınızın da güzel ve bakımlı görünmek için bir takım işlemlere ihtiyacı vardır. Köpek kuaförü özel olarak dizayn edilmiş aracı ile gelerek araç içerisinde bakım yapar. Sunduğu hijyenik, rahat ve güvenilir ortamda profesyonel ekibi ile kaliteli bir hizmet sunar. Kuaförlük hizmeti ile köpeğinizin güzelliğini, şirinliğin ve mutluluğunu artırın. Elinden geleni yaparak en kaliteli hizmet anlayışı ile çalışır.

Araçtaki Donanımlar İle Her İhtiyacı Karşılanır

Gezici aracın içerisinde bulunan üstün donanım sayesinde köpeğiniz lüks bir bakım kazanır. Araçta bulunan termosifon ile her mevsim kesintisiz sıcak su bulunur, sıcak su ile yıkanan köpeğiniz yaşadığı ayrıcalıktan mutlu olur. Profesyonel kuaför tıraş yapar, makine ya da makas tıraşı ile işlem tamamlanır. Banyo yaptıktan sonra rahatlayan köpeğin daha bir mutlu olması ve sakinliğe kavuşması için evcil hayvanlara özel tasarlanan kurutma makinesi ile kurutulur. Uzun tüylere sahip olan köpekler için fön çekilir ve o güzel tüylerinin daha da güzel görünmesi sağlanır. Fırça ile tarama yapılır, bu işlem sırasında fırça bir masaj aleti görevi görür ve derisine masaj yapar. Masaj onları çok rahatlatır, sağlıklı kılar. Hijyen her zaman ön planda olduğu için kullandığı tüm malzemeleri sterilize eder ve köpekler arasında istenmeyen bulaşıcı hastalıkların bulaşmasını önler.

Atık Su Bölümü ile Çevreyi Korur
Atık su tankı bulunan araçta kullanılan sular bu bölümde biriktirilir böylece kirli sular sokakları kirletmez, çevreye yayılmaz. pethairçcom.tr adresinden bulabileceğiniz uzman kuaförler sizlere kusursuz hizmet verme mutluluğunu yaşarlar. Köpeğinizin ve sizin rahatınız için adrese gelen pet kuaför kadar özel bir hizmet yoktur. Nedeni ise bu hizmetlerden yararlanması gereken bir köpeği kuaföre götürmek ve transfer etmek zorlu bir iştir. Gidene kadar yorucu durumlara neden olabilir. Ama adrese gelen bir kuaför her açıdan kolaylıktır.

Pet Kuaföre Hemen Ulaşın
Pet kuaförden hizmet almak için pethair.com.tr adresi aracılığıyla talepte bulunabilir ve randevu alabilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.