Genel Köpek Kuaförü Ve Yıkama Beşiktaş Akatlar
Köpek Kuaförü Ve Yıkama Beşiktaş Akatlar

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Beşiktaş Akatlar

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Beşiktaş Akatlar

Yaşadığımız şehirlerin bazı bölgelerinde, küçük sevimli dostlarımız olan evcil hayvanlarımız için tıraş, yıkama ve her türlü temizlik bakımları için hizmet veren pet kuaför ve yıkama işyerlerini bulabiliriz. Pethair.com.tr internet sitemiz bu amaçla sizlere hizmet etmek için kurulmuştur. Web sitemiz sayesinde evcil hayvanlarınızın bakımlarının yapılmasında dikkat edilmesi gereken konuların neler olduğu, bakımlarının nasıl yapılacağı gibi konularda bilgi edinebilirsiniz. Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için, köpek kuaförü ve yıkama Beşiktaş akatlar şubemizi hizmet ağımızı ekledik.

Neler Yapıyoruz

Küçük dostlarınız olan evcil kedi, köpek gibi hayvanlarınızın her türlü temizlik bakımları, köpeklerinizin cinsine göre özel kuaför hizmeti verilir, makas veya makine ile tıraşı yapılır, özel küvetlerde banyoları yaptırılır, tüyleri taranarak süslenirler, patilerine özel bakımlar uygulanır, tırnakları kesilir, göz, kulak ve genital bölge çevrelerindeki kıllar makas ile özenle düzeltilir. Köpek kuaförü ve yıkama Beşiktaş akatlar şubemizde de diğer şubelerimizde olduğu gibi, küçük dostlarınız için, tıraş ve banyo terapilerinden sonra, rahatlıkla gezebilmeleri için onlar için düzenlenmiş bahçemizde mevcuttur.

Köpek Yıkama

Evcil hayvanlarımızın temizlikleri en çok dikkat etmemiz gereken bir konudur. Evcil hayvan besleyen, hayvan sever insanlarımızın en çok ziyaret ettiği internet sitesi pethair.com.tr sitemizdir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için açmış olduğumuz şubelerimizde, köpeklerinizin cinsine göre özel şampuanlar ile banyoları yaptırılır.
Özel küvetlerde hayvanlarınız sıkılmadan keyifle banyolarını yaptıktan sonra, fön makinaları ile güzelce kurulandıktan sonra, sizlerin tercihleri doğrultusunda süslemeleri yapılır. Köpeklerinizin düzenli olarak tıraşlarının yapılması ve banyolarının yapılması, hem sağlıklı olmaları hem de sizlerin yaşamış olduğu çevrelerin temiz kalması açısından çok önemlidir. Bakımı yapılmayan köpeklerin zamanla tüyleri dökülmeye başlar ve çevrelerini kirletirler.

Gezici Kuaför Servisi

Siz hayvan severlerin ve küçük dostlarınızın rahatını düşünerek ve sizlere zaman kazandırmak için, gezici köpek kuaförü ve yıkama servislerimiz ile hizmetinizdeyiz. Servislerimiz özel tasarımlı araçlarımız ve konusunda uzman ekip elemanlarımız ile hizmeti sizlerin ayağına getiriyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda en kısa zamanda adresinize geliriz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.