Genel Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş Balmumcu
Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş Balmumcu

Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş Balmumcu

Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş Balmumcu

Deneyimli kadro ile pet-Kuaför hizmeti veren Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş Balmumcu, tüy kesimlerini hayvan sağlık standartlarına uygun olarak uygulamaktadır. Anestezisiz bir biçimde köpekleriniz uyutulmadan kuaför ve bakım hizmeti vermektedir. Pet-kuaför işini seven bir kadro hizmette bulunmaktadır. Bu işletmenin kar amacı ikinci planda tutularak hayvan sevgisi ve ilgisi ön plandadır.
Sevimli dostlarınızın sağlığı ve bakımı için özenli hizmet veren pet-kuaför pethair.com.tr aracılığı ile ulaşabileceğiniz Beşiktaş Balmumcu mevkiinde bulunmaktadır. Birçok köpek severin bakım için tercih ettiği uğrak pet-kuaförler arasındadır.

Köpek Kuaförü ve Yıkama Beşiktaş

Balmumcu standartların üzerinde hizmet sunması ile diğer pet-kuaförlerden farklıdır. Pet-Kuaför kadrosu hayvan ırkları ve bakımları konusunda tam donanımlı yetkiye ve bilgiye sahip kişilerden oluşmaktadır. Köpek ırklarının bakımları farklılık göstermektedir. Irklara göre mevsimsel tıraşlar yapılmaktadır. Köpeklerinizin bakımı üzerinde hassasiyete sahipseniz hizmet almak isteyeceğiniz harika bir nokta.
Pet-kuaförler, pet-yıkama ve ırklara ait bakımlar için pethair.com.tr sitesini ziyaret ederek size en yakın noktada hizmet veren bakım noktaları hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kuaför Hizmeti Ne Sıklıkla Alınmalıdır?

Küçük sevimli dostlarınız özellikle bahar geçişlerinde tüy dökmektedir. Tüy yenilenmeleri en yoğun olarak Sonbahar ve İlkbahar aylarında gerçekleşmektedir. Yılda en az iki defa tüm ırklar kuaför hizmeti almalıdır. Bazı türler vardır ki vücutlarındaki tüyler onların ırklarının temel özelliğidir. Minyatür türe ait gruplar çok uzun tüylere sahip olmaktadır. Özel bakım isteyen bu gruplar; Brussels Griffon, Spaniel, Havanese, Affenpinhscher gibi köpekler üç ayda bir kuaför hizmeti almalıdır.
Pet-Kuaför Hizmeti Nasıl Verilir?
Makaslı, makasız makine ile ve stressiz bir şekilde kesimler gerçekleştirilmektedir. Köpeklerinizin hırçınlık durumu da göz önünde bulundurularak bakım hizmeti gerçekleştirilir. Tranşlarda ırk özellikleri göz önünde bulundurularak pet hizmeti verilir.

Pet-Yıkama Hizmeti Nasıl Yapılır?

Köpeklerde zaman zaman deri dökülmeleri gerçekleşmektedir. Tüylerdeki topaklanmalar ve keçeleşmeler sevimli dostlarınızın iyi bir bakım alması gerektiğinin sinyalini vermektedir. Özel şampuanlar ve steril sular ile köpeklerinizin yıkama işlemi gerçekleştirilir. Özel ilaçlı sular ile köpeklerinizin derilerindeki problemler giderilmektedir. Pet-yıkama işlemi esnasında hayvanınızın hırçınlaşmamasına özellikle dikkat edilmektedir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.