Genel Köpek Kuaförü ve Yıkama Onurkent
Köpek Kuaförü ve Yıkama Onurkent

Köpek Kuaförü ve Yıkama Onurkent

Köpek Kuaförü ve Yıkama Onurkent

Evcil hayvan bakmak bazı sorumlulukları da birlikte getirir. Hayvanların bakımı sanıldığı gibi kolay değildir. Bu yüzden evcil hayvan bakımı zaman gerektiren bir işlemdir. Evcil hayvanlardan köpek ve kedi sıklıkla beslenen türlerdir. Köpeklerin bakımı kedilere göre biraz daha ağır olabilir. Çünkü büyük olduklarından yıkanması ve temizlenmesi daha zordur. Köpek bakımında pet kuaförleri hayvan sahiplerine yardımcı oluyor. Köpek kuaförü ve yıkama Onurkent bu semtte oturan ve köpek besleyenlere eşsiz hizmet sunarak tüm köpek cinslerinin bakımını üstleniyor. Üstelik uygun fiyatlarla bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Köpek Kuaförü Köpek Banyosu Hizmeti

Köpek kuaföründe yapılan hizmetler arasında köpek banyosu da bulunuyor. Köpek banyosu itina ile gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Çünkü hayvanlar banyodan korkabilir. Bu korkuyu engellemek gerekir. Yıkama sırasında su ısısı ayarlanır ve köpeğin cinsine uygun şampuan seçimi yapılır. Ardından köpek iyice yıkanır ve parazitlerden arındırılır. Köpek kuaförü ve yıkama Onurkent merkezinde köpekler banyodan sonra kurulanır ve tüyleri taranır. Köpeğinizi gönül rahatlığıyla bakım yaptırabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Evcil Hayvan Bakımları

Köpek kuaförlerinde banyo hizmetinin yanında her türlü köpek bakımı yapılıyor. Köpeklerin tırnak bakımı, tüy temizliği, manikür hizmeti, köpek traşları ve parazit taramaları gibi çeşitli bakımlar kuaför hizmetleri içinde yer alıyor. Köpek kuaförleri hayvan sahiplerinin işlerini kolaylaştırıyor. Yeterli zamanı olmayanlar için çeşitli alternatifler sunuyor. Hayvan bakımlarının merkezlerde yapılması hayvanların sağlığı açısından büyük önem taşıyor. Çünkü merkezlerde veterinerler ve uzmanlar görev yapıyor. Köpeklerine bakım yatırmak isteyen hayvan sahipleri pethair.com.tr adresinden hemen randevu alabiliyor.

Köpek Kuaförünüz Evinize Geliyor

Köpek kuaförlerinin randevu sisteminin bulunması zaman kaybetmenize engel oluyor. Randevu gününde ve saatine merkeze vardığınızda hayvanlarınız bakıma alınıyor. İstediğiniz her türlü bakım hizmeti veriliyor. Ayrıca trafikte zaman kaybetmek istemeyen hayvan sahipleri köpek kuaförü evlere servis hizmetinden yararlanabiliyor. Bu hizmet ile köpek kuaförü evlere köpekleri almaya geliyor. Pethair.com.tr sitesinden randevu oluşturup evden alım hizmetini seçerseniz randevu gününde yetkili kişiler köpeğinizi evden teslim alıyor ve tüm bakımları tamamlandıktan sonra evinize geri teslim ediliyor.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.