Genel Köpek Kuaförü Ve Yıkama Oyakkent
Köpek Kuaförü Ve Yıkama Oyakkent

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Oyakkent

Köpek Kuaförü Ve Yıkama Oyakkent

Evinde köpek bakımını üstlenmiş olan bireylerin hayvanlarının bakımını üstlenmeleri de gerekir. İnsanlar kadar köpeklerin de tıraş, tırnak, göz çevresi ve tüy bakımına ihtiyaçları vardır. Bu bakımları pet kuaförleri aracılığı ile bulabileceğiniz şekilde yapabilir köpek kuaförü ve yıkama oyakkent üzerinde yer alan hizmetlerimiz ile köpeğinizin bakımını en iyi şekilde üstlenebilirsiniz.
Oyakkent mevkii üzerinde bulunuyorsanız ve köpeğinizin bakımını yaptıracak bir pet kuaförü arıyorsanız pethair.com.tr adresi üzerinden ekibimize ulaşabilirsiniz. Bakım malzemelerimiz ile birlikte evinize kadar gelerek köpeğinizin bütün kişisel bakımını kaliteli bir şekilde üstleniyoruz.

Köpek Bakımı

Köpeklerin cinsleri gereği farklılık gösteren tüy yapıları ve tırnak çeşitleri sahiplerin bakımını üstlenmekle yükümlü oldukları bir durumdur. Köpek bakımında uzman olan ekibimiz tarafından tarafınıza verilecek olan hizmetlerde köpeğinizin tıraşı, tırnak bakımı, göz çevresi bakımı, kulak temizliği ve banyosu özel olarak tasarlanmış aracımızda yapılmaktadır. pethair.com.tr üzerinden ulaşım sağlandıktan sonra bulunduğunuz mevkiye gelen aracımız içerisinde tamamen steril bir ortamda köpeğinizin bakımı gerçekleştirilir.

Köpek Bakımı Araçlarının Donanımı

Köpeklerinizin bakımının gerçekleştirileceği aracımız içerisinde her mevsimde sıcak su ile yıkanabilmeleri için termosifon, hayvanlar için özel olarak üretilmiş olan kurutma makinesi, hijyenik ve sağlıklı bir ortamda bakımlarının gerçekleşebilmesi için sterilizasyon makinesi, elektriklerin kesilme ihtimaline karşı termosifon gibi elektrikle çalışan aletler için jeneratör ve çevrenin temiz tutulabilmesi açısından atık su tankı bulunur. Köpek kuaförü ve yıkama oyakkent mevkiinde yer alan köpek sahipleri için de gezici aracımız ile birlikte bölgeye gelerek köpeklerinizin bütün ihtiyaçlarını bu araç içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Köpek Bakımının Önemi

Her canlının hak ettiği yaşamı sürebilmesi adına yola çıkan ve 2016 senesinde kurulan firmamız bu alanda vermiş olduğu hizmetlerle beraber gerek kuaför salonlarında gerekse de gezici aracı ile birlikte birçok köpek sahibine kaliteli bir hizmet sunar. Evcil hayvan sahiplerinin hayatlarını kolaylaştırmak adına köpeklerin bakımını en iyi şekilde üstlenen firmamız birebir özel bir şekilde hizmet anlayışı ile birlikte ferah ve stressiz bir ortamda hizmet verir. Köpeğinizin bakımı için siz de firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.