Genel Köpek Kuaförü
Köpek Kuaförü

Köpek Kuaförü

Köpek Kuaförü

Köpeklerin tırnak ve tüy sağlığı ancak düzenli ve uzman ekip tarafından yapılırsa sağlanabiliyor. Gezici olarak pet kuaförlük hizmeti veren firma, İstanbul’un her iki yakasında da faaliyette bulunuyor. Firmaya internet üzerinden pethair.com.tr adresinden ulaşılabiliyor. 2016 yılında kurulan firma, kurulduğu zamandan beri evcil hayvanlara kuaförlük hizmeti vermeye ve bunun yanında da profesyonel ekiplerle bakım yapmaya devam ediyor. Özellikle hijyenin tüy ve deriden başlaması gerektiği düşünülünce, kuaförlük hizmetlerinin önemi daha öne çıkıyor. Firma ayrıca, köpek eğitimi ve otel hizmeti de veriyor.

Gezici Kuaförün Faydaları

Gezici kuaförlük hizmeti, birebir özel hizmet verilmesi, ev ortamında (yaşadığı ortamda) hijyen olarak daha iyi koşullarda bakımın yapılabilmesi ve köpeğin yol stresi yaşamadan alıştığı ortamda hizmet verilmesi açısından hizmet kalitesini arttırmaktadır. Yapılması gereken ise pethair.com.tr adresinden kolayca randevu almak.

Gezici Aracın Özellikleri

Firmanın gezici araçlarında, köpeğin sıcak su ile yıkanabilme imkanı, özel olarak köpek kuaförü için üretilmiş kurutma aletleri, kullanılan aletlerin hijyeninde kullanılan sterilizasyon makinesi ve kullanılması gereken her türlü cihaz ve alet bulunuyor.

Firmanın Kuaförlük Hizmetinde Neler Var

Firmanın uzman köpek kuaförü tarafından yapılan tıraş makine ve makas tıraşı olarak uygulanıyor. Makine tıraşı, tüy dökümünü önlemesinden tercih ediliyor ve tıraş sonrasında köpek, cinsine uygun şampuanla yıkanıp, taranarak kurutuluyor. Müteakiben, göz ve kulak bakımı ve tırnak kesimi yapılıyor. Makas tıraşı, daha çok estetik olarak yapılan ve tüylerin uzun bırakıldığı bir tıraş biçimidir. Tıraş sonrası yapılan faaliyetler, makine tıraşı ile aynıdır.

Banyo hizmetinde ise, şampuanla yıkama ve tıraş sonrası hizmetler bulunuyor. Tarama hizmetinde, 20 dakikalık detaylı tarama sonrasında aynı işlemler yapılıyor. Rötuş hizmetinde, kulak içi, göz çevresi, pati altı ve genital bölge tüylerinin düzeltme işlemi yapılır daha sonra ücretsiz olarak aynı faaliyetler yapılır. Firmanın sitesindeki galeri bölümünde, resimli olarak uygulanmış kuaförlük hizmetleri bulunuyor.

Firma Hakkındaki Yorumlar

Sitenin ana sayfasındaki ve internette yayınlanan yorumlar incelendiğinde, personelin samimiyeti, ilgisi ve özellikle kapıya kadar hizmet vermesi en çok beğenilen özellikleri olarak yorumlanıyor. Kısa sürede randevu alınabilmesi ve firmanın randevulara gelmedeki dakikliği ise köpek sahiplerinin tercih nedeni olarak belirtiliyor.

Köpek Kuaförü

ETİKETLER
admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.