Genel Köpek Yıkama Fiyatları
Köpek Yıkama Fiyatları

Köpek Yıkama Fiyatları

Köpek Yıkama Fiyatları

Köpek sahipleri köpeklerinin temiz ve bakımlı görünmesini istiyor. Bunun için köpek kuaförlerini tercih ediyor. Köpeklerin evde banyo yaptırılması mümkün olsa da çoğu zaman tüm bakımları yapılamaz. Çünkü her ay mutlaka düzenli bakım yapılması gerekiyor. Bakım hizmetleri köpek kuaförleri tarafından üstleniliyor ve her türlü bakım merkezlerde yapılıyor. Gereken tüm malzeme ve ilaçlar kuaförlerde mevcut. Köpek kuaförü fiyatları da yapılacak bakıma göre ayrı ayrı değerlendiriliyor. İlaçlı ve ilaçsız yıkama, kulak ve tırnak kesimi, köpek traşı hepsi ayrı ücretlere sahip.

Köpek Traşı Fiyatları

Köpeklerin traşı da köpeğin cinsine uygun yapılıyor. Makine ya da makas traşları bulunuyor. Köpek traşı fazla tüylerin kesilmesi, tüy taraması ve banyosu gibi hizmetleri kapsıyor. Köpeğin türüne uygun traş, banyo dahil 100 TL’den başlıyor. Traşın türüne ya da ilaçlara göre fiyatlar artabiliyor. Köpeklere makine traşı tüy döken hayvanlar için önerilirken, makas traşı ise estetik açıdan öneriliyor. İstediğiniz tüm hizmetleri pethair.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.

Köpek Kuaförü Bakım Hizmetleri

Köpek kuaförü çeşitli bakımları yapıyor. Bu bakımlar ilaçlı ve ilaçsız olmasına göre de değişiyor. Köpek kuaförü fiyatları bu ölçütlere bakılarak değişiyor. İlaçlı kulak bakımı 75 TL, tırnak kesimi ve manikür 35 TL, özel şampuanlı köpek banyosu ise 40 TL’den başlayan fiyatlara sahip. Tabi ki ikisi bir arada ya da üçü bir arada gibi kampanyalardan da yararlanmak mümkündür.

Köpek Kuaförü Fiyat Kampanyaları

Köpeklerin bakımlarının tam olması her zaman tercih edilir. Bu yüzden bakım merkezlerinde tüm ihtiyaçlara yönelik hizmetler mevcut. Fiyat kampanyaları köpek bakımında daha uyguna geliyor. Bu yüzden tek banyo ya da tek traş değil de tüm bakım tercih edilebilir. Köpeğinizin her türlü bakımını 500 TL’den başlayan fiyat kampanyaları ile yaptırabilirsiniz. Köpeklerinizin sağlığı açısından bakım oldukça önemli bir konudur.

Bakım için kuaföre gidemezseniz kuaför bu hizmeti evinize getiriyor. Küçük bir fiyat eklemesiyle tüm bakımları gezici araçlarda da yaptırabilir, köpeğinizin daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Pethair.com.tr  sitesinden en kısa zamanda randevu alarak köpek bakımı yaptırabilirsiniz.

Köpek Yıkama Fiyatları

ÖNCEKİ YAZI

Köpek Kuaförü

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.