Genel Kuruçeşme Köpek Kuaförü Ve Yıkama
Kuruçeşme Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Kuruçeşme Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Kuruçeşme Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Hayvan sevgisinden yoksun bir insan, diğer insanları da sevemez. Çoğu zaman insanların en iyi dostları, dert ortakları, en iyi zaman geçirdikleri arkadaşları hiç şüphesiz beslemiş oldukları hayvanları olmuştur. Özellikle şehir hayatında birçok insan evcil hayvan sahibidir. Bu evcil hayvanlar evlerimizde bizimle beraber kalırlar ve aynı ortamı paylaşırız. Onlar çoğu zaman çocuklarımız gibidirler.
Evinde evcil hayvan besleyen insanların büyük çoğunluğu köpek cinsi hayvanları tercih etmektedirler. Bu evcil hayvanların temizliği ve bakımları, sahipleri açısından bazen sorun olabilmektedir. Bu tür sorunlarınıza cevap verebilmek ve sizlere hizmet sunabilmek için pethair.com.tr internet sitesi aracılığıyla bilgilendirme ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Pethair.com.tr web sitemize her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Köpek Kuaförü ve Yıkama

Evimizde beslediğimiz evcil köpeklerimizin o güzel tüyleri zamanla uzamakta ve dökülmelere başlamaktadır. Köpeğinizin daha güzel görünmesi, tüylerinin dökülmesinin önlenmesi için, Kuruçeşme köpek kuaförü ve yıkama hizmetimiz ile sizlerin yanında olmaya çalışıyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz, köpeğinizin uzayan tüylerini sizin istediğiniz oranda tıraş ediyoruz, banyosunu yaptırıyoruz, iyice kuruladıktan sonra tüylerini tarıyoruz, pati bakımı ve tırnak bakımlarının yapıyoruz.
Ayrıca göz çevresi, kulak ve genital bölge çevresi temizliklerini de özenle yapmaktayız. Bu sayede köpeğiniz rahatlamış, temiz ve sağlıklı bir görünüm kazanmış oluyor. Sizlerde evinizin içerisinde köpeğinizin gezmiş olduğu bölgelerde artık köpek tüyü görmekten kurtulmuş oluyorsunuz. Bu hizmetler için pethair.com.tr internet sitesi iletişim bilgilerinden bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Gezici Köpek Kuaförü

Kendi iş yerimizde sizlere hizmet verdiğimiz gibi, bizim ile iletişime geçerek talebiniz durumunda, gezici servislerimizde sizlere hizmet vermektedirler. Evinize veya iş yerinize gelerek köpeğinizin her türlü bakımı yapılmaktadır. Kuruçeşme köpek kuaförü ve yıkama gezici servisimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. Uzman personellerden oluşan gezici ekiplerimiz, kendi özel donanımlı aracımızın içerisinde, köpeğinizi isterseniz makas ile isterseniz makine ile tıraş eder, banyosunu yaptırır, fön makinası ile iyice kuruladıktan sonra tüylerini tarar, pati bakımlarını yapar, tırnaklarını kontrol eder ve bakımlarını yapar, kulak çevresi, göz çevresi uzayan kıllarını temizlerler.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.