Genel Levent Köpek Kuaförü Ve Yıkama
Levent Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Levent Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Levent Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Hizmetlerimizle köpek beslemekte olan ailelerin her türlü sıkıntısına ortak olmayı amaçlayan levent köpek kuaförü ve yıkama firmamıza her geçen gün daha fazla talep olmaktadır. İşinin ehli elemanlarımız, hijyen ve temizlik konusuna verdiğimiz önem ve hayvan hakları savunucusu olarak güven oluşturmaktayız. Levent ve İstanbul’un farklı yerlerinde bulunan merkezimize ulaşmak için ve diğer hizmetlerimiz için pethair.com.tr adresinden ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Amacımız Sorunlarınızı Çözmek

Hassas yapıda olan köpekler ile iletişim kurmak, onlara eğitimler sonucu olumlu alışkanlıklar sağlayan firmamız bunun yanı sıra bakım olarak köpeklerinize cinsine göre tüy traşı, burun, kulak ve göz temizliği, patilerindeki tırnak kesimi ve ayda bir önerilen yıkama ve tarama ile her türlü kir ve pireden temizleme olanakları sunar. Hizmetlerimizden faydalanmak için ister İstanbul’un değişik noktalarındaki merkezlerimize gelebilir isterseniz bizim size gelip hizmet vermemizi talep edebilirsiniz. Randevu üzeri çalışan firmamız veterinerlik, kuaförlük ve eğitmenlik hizmetleri vermektedir.

Başka Ne Tür Hizmetler

Köpek deyip geçmemek gerekir. Madem ki can taşıyor o zaman bu canın kapsayacağı bakım ve beslenme ihtiyacı da vardır. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde pethair.com.tr adresinden öğrenmek mümkün. Pethair sitesinde yer alan bilgilerin tamamını hizmet olarak veren levent köpek kuaförü ve yıkama şubemiz köpeğinizle birlikte sizleri gezmek görmek ve hizmetlerimizi tanıtmak adına misafir etmekten memnuniyet duyar.

Pet Otel Hizmetleri

Köpek sahibi olarak gideceğiniz yurt içi ya da yurt dışı seyahatlerinizde yanınızda götüremeyeceğiniz köpeklerinizi, eşe dosta bırakmak yerine kendi hem cinsleri ile bir arada yaşama şansı sağlayan firmamızın otellerinde ağırlamak istemez misiniz? Uzun yada kısa vadeli olarak emanet edeceğiniz köpeklerinizin beslenme, bakım ve sağlık hizmetleri itina ile yapılır, kaldıkları kulübeleri günlük temizlenir.
Gözünüz arkada kalmadan yapacağınız seyahat sonrası köpeğinizi aynı şartlarda teslim alabilirsiniz. Doğal ortamda hem cinsleri ile vakit geçiren köpeğinizin sağlıklı koşullarda bakımını üstlenen firmamız ile işbirliği içinde olmak sizi de mutlu ve huzurlu edecektir. Köpeklerinizin veteriner eşliğindeki sağlık kontrolleri düzenli yapılmakta ve isteğiniz dışında her hangi bir müdahale söz konusu olmamaktadır.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.