Genel Maçka Köpek Kuaförü Ve Yıkama
Maçka Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Maçka Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Maçka Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Evcil hayvanların bakımları ve temizlikleri söz konusu olduğunda alanında uzman kişilerin bu hizmetleri vermesi gerekir. Profesyonel pet kuaförler tarafından tıraş işlemini yapan Maçka köpek kuaförü ve yıkama vermiş olduğu hizmetin kalitesini ve güvencesini verir. Köpeğin canını acıtmadan ve huzursuz etmeden tıraş işlemi yerine getirilir ve güzelleşmeleri sağlanır. Belli dönemlerde köpeklerin tüylerinin tıraşlanması ve kısaltılması gerekir. Mevsim dönümlerinde tüyler dökülmeye başladığında tıraş edilmeleri doğru olur.

Köpek Kuaföründen Banyo Ve Genel Bakım

Bir köpeği banyo yaptırmak oldukça zorlayan bir durumdur. Bu konuda bir yardım almak gerekirse pethair.com.tr adresinde bulunan pet kuaförler gezici araçlarıyla gelerek sizlere yardımcı olabilirler. Araçlarında bulunan özel donanım sayesinde banyo, göz ve kulak bakımı, tırnak bakımı, tarama gibi ihtiyaçlara cevap verilir. Aracın içerisinde kuaförlük için bulunan özel bölümde makine ile veya makas ile tıraş yapılır. Banyo bölümünde sıcak su ile banyo hizmeti verilir. Banyoda kullanılan özel kimyasal içermeyen şampuanlar ile köpeklerin deri ve tüy sağlığı korunmuş olur. Tüy yapısına zarar vermeden, belli aralıklarla banyo yapmasında fayda vardır. Çünkü tüyler kirlendiğinde keçe gibi olur, rengi solar ve matlaşır. Bu nedenlerle sık sık banyo yapması güzel görünmesine sebep olur. Tüyler parlaklaşır, ışıldar, yumuşacık olur.

Pet Kuaför Aracında Hangi Donanımlar Vardır?

Araç içerisinde banyo alanı bulunur, sıcak su için termosifon vardır. Fön makinesi ve köpekler için dizayn edilmiş kurutma makinesi bulunur. Elektrik vermek için jeneratör vardır. Kuaförün kullanması için gereken tıraş makinesi, makas, tarama için fırça vardır. Tırnakların kesilmesi için tırnak makası, göz kulak bakımı için bakım kremleri ve ilaçları, parazit kovar ilaçlar bulunur. Tüm bu alet ve cihazların hijyenik olabilmesi için bir sterilizasyon aleti vardır, aletler içerisine konur ve steril edilir. Maçka köpek kuaförü ve yıkama aracında çevre koruma anlayışı hat safhadadır. Araçta kullanılan suların dışarı atılmaması için bir atık su tankı bulunuyor ve sular burada toplanıyor.

Kuaförünüz Pethair.com.tr’de

Köpeğiniz için kuaför arıyorsanız pethair.com.tr sizlere en iyi kuaförü gönderiyor. Uzman, kaliteli, güvenilir ve hayvan dostu bir kuaförden en iyi hizmet sizler için.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.