Genel Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama
Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama

Köpekler ve kediler ferahlayabilmek için insanların yardımlarına ihtiyaç duyarlar. Zira ter bezleri onların vücut ısılarını yeterli seviyeye getirebilecek veya vücut ısılarını dengeleyebilecek ölçüde değildir, hal böyle olunca da sıcak dönemler onlar için adeta çekilmez hale gelir. Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama yalnızca tüy tıraşı hizmetini sunmaz. Aynı zamanda rötuş, tarama, tırnak kesimi, kulak içinin temizlenmesi, göz çevresinin temizlenmesi ve köpekler için yıkama hizmetlerini de kapsar.
Sudan pek haz etmeyen kedileri yıkamak medikal açıdan doğru olmadığı gibi biz de bu işe pek sıcak bakmayız, bu sebepten dolayı kedi dostlarımızı yıkamak için ek ücret talep etmek durumundayız. Pethair.com.tr adresinde özellikle belirtildiği üzere anestezi hizmetini de siz değerli müşterilerimize sunmuyoruz. Zira bu durum evcil hayvan dostlarımız için ciddi sağlık sorunları teşkil edebilir ve bizim için onların sağlığı her şeyden önce gelir.

Pethair Hijyenik midir?

Pethair, 2016 yılında kurulduğu günden bu yana temizlik ve hijyenden hiçbir zaman ödün vermemiş ve bunu daima bir şirket politikası olarak kabul etmiştir. Bu politika dahilinde tüm ekipmanlarımız Ortaköy Köpek Kuaförü ve Yıkama olarak ultraviyole cihazlarında sterilize edilmekte ve sonraki kullanımlara bu şekilde sunulmaktadır. Aynı şekilde dezenfekte edici spreylerimiz de mevcut olup bu spreyler de dezenfekte etmekte Pethair tarafından kullanılır.

Randevu Nasıl Alınır?

Randevu almak da bizim sizlere sunduğumuz hizmeti almak kadar kolaydır. Randevu için kurumsal web sitemiz olan Pethair.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Burada bulunan çevrimiçi randevu sisteminden evcil hayvan dostumuzun cinsini ve almayı arzu ettiğiniz hizmetleri girerek uygun bir randevu belirleyebilir ve bizi gezici aracımız ile birlikte adresinize davet edebilirsiniz. Gezici aracımızın tam teşekküllü olduğunu ve evcil hayvanlarınızın rahat etmesi ve sağlıkları için her türlü imkanın mevcut olduğunu lütfen aklınızda bulundurunuz.

Personel Kalitesi Nasıldır?

Pethair’ın personel kalitesi konusunda en ufak bir şüpheniz dahi olmasın. Tüm personelimiz evcil hayvan dostlarımıza sevgiyle yaklaşan, deneyimli, profesyonel kimselerdir. Aynı zamanda şefkatli personelimiz hijyen politikasının farkında olup hiçbir zaman bu politikadan ödün vermemiştir ve hiçbir zaman da vermeyecektir.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.