Genel PetHeir Pet Kuaför
Snoopy Pet Kuaför

PetHeir Pet Kuaför

PetHeir Pet Kuaför

Pet hayvanların bakımı onların sadece onlar için güvenli ev ortamı, düzenli beslenmeleri ya da eğitimi değildir. Köpek dostlarınızın sağlıklı, neşeli, vefalı olmaları için sevgi göstermenin yanında onların da tıpkı insanlarda olduğu gibi sağlıkları açısından işin uzmanları tarafından, rutin bakımlarının yapılması önemlidir. Pet sahiplerinin evde köpeklerinin temizliği için gerekenleri yapıyor olmak, yeterli gelmeyebilir. Çünkü köpek bakımı, sadece onları yıkamak değildir.

Köpeklere Neden Kuaför Hizmetleri Verilir?

Köpeklerin tüyleri zamanla uzadığı zaman düzenli olarak tıraş olmadığı durumlarda tüylerin birbirine karışmasına, keçeleşmesine neden olur ve bu durum tarama esnasında onların canını yakacağı gibi tüylerin tutunduğu derilerde yaraların açılmasına neden olur. Petlerin tırnak bakımları en az tüy bakımları kadar önemlidir.

Yere tırnakları ile tutunan hayvanlar tırnakları uzadığı zaman yürümeleri zorlaşacağı gibi yürürken ses de çıkartırlar. Yürüme dengeleri bozulur. Bütün bu bilgileri daha detaylı olarak bilgi alabileceğiniz ve köpeğinizin uzman kişiler tarafından bakımının yapılması konusunda yardım alabileceğiniz pethair.com.tr adresini ziyaret etmenizi öneririz.

Pet Kuaförlerde Hizmetler

PetHeir pet kuaför hizmetleri tarafından petlerinizin tüy bakımlarını yapılırken deri sağlıklarına da dikkat edilir. Kullanılan tüm malzemeler sterilize edilerek, hijyenik bir ortamda makine tıraşı, makas tıraşı ırklarına uygun olarak yapılır. Ayrıca bu tıraş işleminin dışında tırnak kesimi, bakımı, ilaçlı şampuan ile banyoları ve kulak temizlikleri de gerçekleştirilir.

Köpek Tıraşı Nasıl Yapılır?

PetHeir pet kuaför tıraş için gelen petinizi önce tüylerini yumuşak bir şekilde canını yakmadan tarar ve ölü tüylerden arındırır. Daha sonra tüylerinin arasında toprak veya kum varsa bunları gidermek için şampuan ile okşar bir şekilde yıkanır ve kurulanır. Daha sonra uygun olan tıraş bıçağı ile tıraşı yapılır. Tıraş işlemi bittikten sonra son kez bir daha ilaçlı şampuan ile masaj yapılarak güzelce yıkanır ve kurulanır. Tıraş işlemi köpeğinizin ırkına, iriliğine ve tüy yapısına göre 1-2 saat gibi bir süreyi bulabilir. Köpeğinin tüy, tırnak, kulak, deri bakımı dışında onların her türlü ihtiyaçları için pethair.com.tr adresine girerek bilgi alabilir ve tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

PetHeir Pet Kuaför

ETİKETLER
ÖNCEKİ YAZI

Köpek Kuaför Salonu

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.