Genel Şişli Maslak Köpek Kuaförü Ve Yıkama
Şişli Maslak Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Şişli Maslak Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Şişli Maslak Köpek Kuaförü Ve Yıkama

Hayvan bakımı oldukça önemli ve hayvan severlerin dikkat etmesi gereken bir konu. Düzenli olarak bakımı yapılan hayvanlar çok daha sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebiliyorlar. Tüy ve tırnak bakımı gibi bakımlar muhakkak ivedilikle yapılmalıdır. Yıllardır bu işi yapan pethair.com.tr İstanbul’un hemen her yerine hizmet vermekte. İstanbul’un kalbinde şişli maslak köpek kuaförü ve yıkama hizmetini, evinize kadar getiriyor. Gezici aracıyla hijyenli bir ortamda kedi ve köpekleriniz harikulade bir bakımdan geçiyorlar. Öte yandan, köpekleriniz için eğitim hizmeti de vermekteler. Bunun yanı sıra şehir dışına çıkacağınız zamanlar için köpeklerinizi Pethair’i arayarak güvenli pansiyonlarımıza emanet edebilir, huzur içinde yolculuğa çıkabilirsiniz. Patiler bize emanet.

Makina İle Tıraş

Makine ile tıraş, tüylerin dökülmesine karşı oldukça önemli bir tıraş biçimidir. Tüyler sizlerin tercihlerine göre 3mm veyahut 2cm arasında ki farklarla kesilir ve köpeğin cinsine göre kendine münhasır bir şampuanla yıkanarak tüyler kurutulur. Hemen şişli maslak köpek kuaförü ve yıkama hizmetinden faydalanmak için, pethair.com.tr’ye ulaşın. Aynı zamanda bu muazzam hizmetin yanında göz kulak ve tırnak temizliği de ihmal edilmez, ivedilikle yapılıverir.

Makas İle Yakışıklı Tıraş

Artık köpekleriniz harikulade gözükecek. Sevimli köpeklerinizi makas ile tüylerini çok kısaltmadan kesiyoruz ve muazzam bir şekle kavuşturuyoruz. Bir çok kullanıcımız tarafından tercih edilen hizmetlerimizden biri olan, makas ile tıraş işlemi köpeklerinizin çekiciliğini artıracak. Ayrıca bu işlemin ardından köpeğiniz güzelce yıkanır ve oldukça şık bir hale gelir.

Köpek Pansiyonu

Artık şehir dışına çıkarken, aklınız İstanbul’da kalmayacak. Pansiyonumuzun güvenli ve hijyenik alanlarında köpekleriniz oldukça huzurlu vakit geçirecek. Maksimum 50 köpek alan pansiyonumuz, köpekler için oyun alanları, her gün yapılan düzenli veteriner kontrolleri gibi hizmetleriyle hayvan severlerin gönüllerini rahatlatıyor. Köpekleriniz kısa süreli ve uzun süreli pansiyon hizmetlerinden dileğinizce yararlanabilirler. Tek yapmanız gereken Pethair’e girip konu hakkında bilgi alıp bir rezervasyon oluşturmak. Yoğunluk zamanlarına göre değişebilen durumlar olsa da önceden rezervasyon almanız son derece elzem. Köpeklerinizin güvenliği artık emin ellerde. Sizde Pethair’in web sitesine girin ve köpeğinizi huzur içinde bırakabileceğiniz pansiyonumuza emanet edin.

admin
admin
Bu yazarın açıklaması bulunamadı.

Yorum Yap.